Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Взуття на виріст: чим це шкідливо ?

Взуття на виріст: чим це шкідливо ?

2019-08-21 13:48:40   3   5329

Купляючи дитяче взуття на виріст, батьки позбавляються проблематичного шоппінгу на 1-2 роки. Ідея здається влучною, доки мінуси не стають очевидними. До цього часу здоров’я дитини встигне погіршитися. Щоб позбавити дитину від зайвих страждань, варто уважно обирати кожну пару взуття.

Недоліки взуття на виріст

  • Дитині незручно. В залежності від віку вона може навіть не розуміти цього, але постійно відчувати дискомфорт та мати проблеми з ногами. На прикладі дорослої людини: важко уявити, наскільки незручно буде дорослому чоловіку або жінці у взутті на розмір більше. Таке взуття – пряма загроза формуванню правильної ходи. Кістково-м'язовий аппарат деформується.
  • Супінатор неправильно розташований. У взутті на 1-2 розміри більшому супінатор знаходиться у неправильному місці. Кожна модель спеціального взуття розробляється для визначеного розміру ніг. Через це взуття із супінатором втрачає головну функцію – захист від плоскостопості.
  • Батьки власноруч збільшують ризик травмування. Діти у взутті на виріст часто починають спотикатися, постійно падають. На особливу небезпеку це наражає малюків, які роблять свої перші кроки.
  • Формуються мозолі. Занадто велике взуття, як і маленьке, провокує виникнення мозолів, що унеможливлює нормальну, здорову ходу для дитини.

Як обрати взуття оптимального розміру ?

  1. Ходити по магазинах з маленькою дитиною буває незручно. Щоб підібратиправильне взуття для дитини, необхідно діяти наступним чином: Виміряти стопу дитини. Це легко зробити в домашніх умовах. Дитина має поставити ногу на картон. Стопу потрібно обвести олівцем. Додати до контуру 8-10 мм попереду. Далі контур стопи із «припуском» акуратно вирізається.
  2. Зробити декілька екземплярів, які зручно буде носити із собою.
  3. Під час покупки дитячого взуття вкладати схему стопи у взуття. Перевірити, наскільки щільно вона розташована всередині.
  4. Для зручного онлайн - шоппінгу вимірюють довжину та ширину зробленої схеми. 
  5. Взуття, підібране за розміром, дає дитині змогу нормально функціонувати та розвиватися. Це важлива складова її фізичного здоров’я.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари