Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Каблук Томаса у взутті: що це таке і навіщо він потрібен

Каблук Томаса у взутті: що це таке і навіщо він потрібен

2019-10-13 23:49:29   9   7639

Сумлінні батьки купляють ортопедичне взуття у ролі профілактичного засобу, що оберігає малечу від плоскостопості чи будь-яких інших проблем зі стопами. Його носять задля природного розвитку, протягом якого ніжки не зазнають небезпечних деформацій.

У всього взуття, що вважається ортопедично правильним та корисним для ніжок дітлахів, спеціальна конструкція. Навіть комфортне, витончене взуття, щоденне носіння якого – це суцільне задоволення, може сприяти саме оздоровленню стоп.

Ортопедичним взуттям, що найкраще підходить дітлахам, називають моделі, у яких є:

 • міцний задник, що здатен зафіксувати п’яту та голеностоп;
 • широкий зручний носок;
 • міцні застібки, які добре утримують взуття на нозі;
 • стійкий каблучок. У такому випадку саме наявність каблука Томаса є гарантією надійності та позитивного впливу на розвиток стоп.

Який вигляд має каблук Томаса

Його досить легко визначити серед багатьох інших.

Наприклад, стандартний каблучок має наступний вигляд: невисока широка вставка, розташована в районі п'яти, у якої рівний поперечний зріз. Каблук Томаса не схожий на звичайний через те, що він частково подовжується по внутрішній частині підошви та доходить десь до середини стопи. Простішими словами, він має скошену форму, яка одразу впадає в око. Каблучок Томаса на ортопедичному взутті допомагає дитині завдяки асиметричному фігурному зрізу, який створює додаткову підтримку для зводу стопи.

Чим особливий каблук Томаса

 1. Він пом’якшує контакт стопи з твердою поверхнею.

  Якщо для дитини неправильно підібрати взуття, у якому вона проводить достатньо багато часу, щоразу під час активного проводження дня відбуватимуться мікроструси хребта. Кожен крок стане потужним та й непотрібним тиском на п'яту. Ортопедичне взуття з амортизацією, яка функціонує значно краще завдяки каблуку Томаса, було створено задля пом'якшення ударів.

 2. Рівномірний розподіл навантаження

  Додаткове подовження у конструкції Томаса збільшує площу підошви, яка стикається з підлогою. Це допомагає знизити навантаження на кожен із сантиметрів стопи малюка.

 3. Гарна циркуляція повітря

  Виробники конструюють нижню частину ортопедичного взуття так, що тепло і волога, які виділяють ноги, вбираються в устілки. Далі вони лишають виріб завдяки підошві. Стопи дитини назавжди забувають про набряки та піт.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари