з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Як правильно розлучатися зі старим взуттям

Як правильно розлучатися зі старим взуттям

2019-11-29 15:04:52   1   4259

Пошук правильного взуття для немовлят і дітей – складність, з якою сім’ї постійно стикаються. Особливо, коли діти виростають з кожної нової моделі за 3-4 місяці. Однак, для безпеки та комфорту дітей, взуття має підходити за розміром. Жодних виключень.

Зростаючі ніжки потребують захисту, який забезпечує в міру твердий задник і конструкція виробу. З перших років життя і до юності ноги дітей розвиваються, коли вони вчаться ходити, бігати і досліджують навколишній світ. Батьки докладають зусилля для того, щоб направити цю енергію в потрібне місце.

Діти можуть тривалий період часу носити занадто маленьке взуття, якщо мами і тата недостатньо уважно стежать за зростанням їхніх стоп. У дитинстві ніжки ще м'які і не до кінця сформовані, тому малюки нечасто помічають і сигналізують про існуючий дискомфорт.

Батьки з маленьким досвідом не знають, як правильно вчинити зі старим взуттям, тому не поспішають на пошуки нових виробів. Через це дитячі стопи страждають, а самим малюкам потім доводиться боротися із захворюваннями стоп.

Крім того, такі вироби – це знак «стоп» для незвичайних ідей і хобі. А ось, наприклад, нові ортопедичні туфлі можуть мотивувати дитину на її перший виступ на шкільному святі. Адже вона почуватиметься впевнено та привабливо.

Уникнути цього можна, знаючи два результативних способи, як правильно розлучатися з віджилим термін взуттям.

  1. Необхідно навчитися компенсувати фінансові витрати хоча б частково. У цьому допоможуть:
    • інтернет-ресурси, які спеціалізуються на збуті бу речей,
    • соціальні мережі,
    • друзі, знайомі, колеги.
    Знайдеться багато бажаючих, які з радістю заберуть собі, наприклад, демісезонні черевики для хлопчика абодівчинки за пів ціни. Ця сума може стати основою для покупки дитячогоортопедичного взуття в інтернет-магазині.
  2. Віддати в дитячий будинок, де пара кросівок або туфель ощасливить дитину. Один нескладний крок назустріч маленькій людині викличе у неї щирі емоції радості. Робити добрі справи - приємно і безкоштовно. До того ж, це допомагає звільнити місце для нових речей в шафі або гардеробі.

Розлучатися зі старим взуттям – важливо і потрібно. Тільки так вийде звільнити місце для нових незабутніх вражень і життєвих перспектив.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари