Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Вибір дитячого взуття – задоволення для батьків і дітей

Вибір дитячого взуття – задоволення для батьків і дітей

2019-11-29 14:13:41   1   5346

На відміну від багатьох дорослих, діти не в захваті від пошуку взуття. Для них це нудний, позбавлений елементу розваги процес. Малюки готові годинами бігати по дитячому майданчику, але не хочуть 2-3 години походити по торговому центру. Тоді батьки думають: як же полегшити вибір взуття, залучити до нього дитину і перетворити це все на задоволення, а не прикрість.

Наведені нижче поради допоможуть розв’язати цю нелегку задачу. Батьки зможуть дізнатися нові способи підбору черевик або кросівок, а також переконатися в надійності давно знайомих.

 1. Коли варто задуматися про пошук нового взуття для дитини
  Якщо малюк не скаржиться на незручність, це не дає батькам гарантії того, що йому комфортно пересуватися в цьому виробі. Діти часто відчувають дискомфорт, але через надто юний вік не можуть розпізнати його причину. Батькам важливо стати провідниками у всіх сферах життя малюка. Тому рекомендується раз на 2-3 місяці перевіряти взуття самостійно, відстежувати зростання дитини.
  Шукати варто зношені ділянки. Якщо є частини виробу, яка зношується швидше, ніж інша частина взуття, необхідно задуматися про зміну пари, щоб вона не встигла нашкодити здоров'ю.
 2. У який час доби краще вирушати на пошуки
  Раніше завбачливі батьки відправлялися в торговий центр вечорами. Тоді ноги дитини збільшувалися до стандартного розміру, на який і шукали нову пару. Тепер можна ввечері зробити заміри стопи дитини, щоб підібрати туфлі або демісезонні черевики для дітей вінтернет-магазині.
  Зробити це вийде як рано вранці, так і пізно вночі – мами і тата більше не прив'язані до часу доби. Їхні заявки і замовлення обробляють кваліфіковані фахівці онлайн, наприклад, в інтернет-магазині Minimen.
 3. Система кріплення
  Це те, від чого залежить подальше дозвілля дитини: наскільки їй буде комфортно, чи багато часу буде витрачатися на фіксацію виробу на стопі. Дитяче взуття повинне мати:
  • шнурівку,
  • липучки
  • або іншу систему кріплення.

Як правило, варто уникати моделей без задника або із занадто м'яким задником.

Якщо правильно підійти до пошуку ортопедичного взуття для дітей, воно принесе тільки посмішки і радість в життя сім'ї.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари