Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Дитяче ортопедичне взуття: як визначити якість за виглядом

Дитяче ортопедичне взуття: як визначити якість за виглядом

2019-09-02 13:55:50   6   5074

У 2018-2019 роках дитячі босоніжки набули величезної популярності серед українських батьків. Чотири роки тому індустрія була на спаді. Зараз виробників в Україні більшає, а імпорт з-за кордону відроджується з надпотужною силою. Локальні магазини закупають дитяче взуття на мільйони доларів.

Декілька років тому в онлайні для малюків купляли лише іграшки. Одяг та взуття переважно обирали в торгових центрах. Вже з 2017 року онлайн-продавці почали помічати, наскільки збільшився притік нових клієнтів.

З такого різноманіття важко обрати дійсно якісне взуття. Купляючи ортопедичне взуття в інтернет-магазині, батьки прагнуть:

  • запобігти захворюванням дитячих ніжок (перевірений безболісний спосіб профілактики та лікування);
  • позбавитися вже існуючих хвороб;
  • отримати якісний продукт, який слугуватиме й після декількох жвавих прогулянок на вулиці.

Не завжди є можливість доторкнутися до товару, повертіти його у руках, розпитати досвідченого консультанта. Варто вміти визначати плюси і мінуси за зовнішнім виглядом моделі.

  1. Ортопедичне взуття обтічної форми. Округлі широкі п’ятка та носок – конструкція, яка сприяє здоровому розвитку стопи. Взуття не тисне ноги. Вони не бовтаються, проте й не здавлюються, що дозволяє опорно-руховому апарату функціонувати природнім чином.
  2. Підошва має бути в міру жорсткою, гнучкою та злегка піднятою біля носка. Наявність каблука Томаса позитивно впливає на дитячу ходу, проте моделі з рівною підошвою також допустимі.
  3. Ортопедичне взуття з натуральної шкіри або замші

Продавець має чітко вказувати, з якого матеріалу вироблено босоніжки чи сандалі. Натуральні матеріали дозволять повітрю вільно циркулювати всередині, ноги не пітнітимуть. Саме таке взуття пропонує придбати турецький виробник Мінімен.

Обираючи ортопедичне взуття длядітей від відомого, перевіреного часом бренду, батьки отримують гарантію позитивного досвіду. Виробник, відомий в Україні та багатьох інших країнах, випускає якісні товари, які дають результат. Вони відповідають світовим критеріям та стандартам. Дизайном займаються професіонали, що робить дітей не тільки здоровими, але й стильними відповідно до модних тенденцій.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари