Ми працюємо. Щоденно відправляємо замовлення Новою поштою безкоштовно до Вашого дому.
з 10-30 до 18-30

У кошику порожньо!

Які особливості дитячого взуття в весняно-літній період ?

Які особливості дитячого взуття в весняно-літній період ?

2019-06-06 18:35:04   0   2180

Весняно-літній період люблять і дорослі і малі. Адже це період катання на самокатах, велосипедах, купанні в морі, швидкого бігу, теплого дощу та збитих колінок.

Обираючи взуття для теплої пори року, ми не переживаємо, що наша дитина замерзне чи застудиться, адже літо в Україні достатньо тепле, але звертаємо увагу, щоб ніжки не пітніли, та взуття захищало від травмувань.


Які особливості дитячого взуття в весняно-літній період? Які повинно мати характеристики? Спробуємо пояснити по певним пунктам:

- Матеріал

- Закритий чи відкритий носочок

- Закрита чи відкрита п’ята

- Чи потрібна ортопедична устілка літом

- Гнучкість та легкість підошви

- Одягати літнє взуття під носочок чи на босу ніжку

1. Матеріал – ортопедична фабрика Minimen створює взуття виключно із натуральної шкіри.  Саме в натуральній шкірі нога дихає, відбувається правильний теплообмін. Виключенням може бути комбінація з дихаючою натуральною тканиною.

2. Закритий чи відкритий носочок – в літній період це надзвичайно актуальне питання. З одного боку в теплу пору хочеться більш відкритого взуття, а з іншого, хочеться захистити пальці наших діток від травмувань. Що ж обрати? Ортопедична фабрика Minimen рекомендує закритий носочок діткам до п’яти-шести років, або мати кілька пар взуття, яке ви одягаєте своїй дитині в залежності від того, наскільки активно проводите час.

3. Закрита чи відкрита п’ята – ортопедична фабрика Minimen створює різні босоніжки для різних ніжок. Але, звертаємо вашу увагу, що навіть відкрита п’ята буде правильно тримати голінь вашої дитини і зафіксує ніжку в правильному та зручному положенні.

4. Чи потрібна ортопедична устілка літом? Ортопедична фабрика Minimen не створює жорстких супінаторів в дитячому взутті, він достатньо гнучкий і його завдання надати комфорт ніжці протягом дня, супінатор в літньому взуття – це скоріше, частинка усієї ортопедичної устілки, яка приймає форму ніжки, знімає навантаження та робить взуття комфортним;

5. Гнучкість та легкість підошви – наші діти, зазвичай, дуже активні, багато рухаються і швидко бігають. Ортопедична фабрика Minimen створює взуття, яке не сковує рухів, є легким та гнучким. Легкість з підошвою Extra-light, а гнучкість з високотехнологічним матеріалом термоеластопласт. Але звертаємо вашу увага, гнутися має підошва в районі пальців, а не супінатора. І ще одне, якщо це модель з каблуком Томаса, така підошва може не бути еластичною.

6. Одягати літнє взуття під носочок чи на босу ніжку? Для максимального комфорту краще одягати з тоненьким натуральним носочком. Це убереже ніжки вашої дитини від натирань. В літній період дітки часто бавляться в піску, який може натирати ніжну шкіру, при попаданні на незахищену носочком ніжку.

Яке б ви не вибрали взуття на нашому сайті ортопедичної фабрики Minimen, із закритим чи відкритим носочком, закритою чи відкритою п’ятою, якість та комфорт ми гарантуємо!
Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари