Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Догляд за взуттям із нубука

Догляд за взуттям із нубука

2019-10-23 22:43:58   6   5180

Пошуки зовнішнє привабливого, якісного взуття в інтернеті чи торгових центрах часто призводять до покупок моделей, вироблених із нубука. Вони з легкістю підкорюють серця дітей та дорослих. Витончене та елегантне взуття із нубука стає у пригоді у повсякденному житті та під час відвідання заходів. За кожною парою потрібно доглядати, щоб вона приносила користь та задоволення протягом років. 

Докладніше про нубук: що це таке

Натуральна шкіра, яка підлягає особливій обробці. Під час виготовлення матеріал фарбують аніліном. До цього процесу зовнішній шар не зазнає жодного коригування. Нубук дублять за допомогою мінеральних солей (частіше за усе – хромових).

Нубук – примхливий?

За взуттям із нубука потрібен ретельний догляд. Якщо втратити пильність та припинити догляд за цим матеріалом, він ставатиме менш привабливим. Відбудеться погіршення фізичних властивостей – раннє старіння.

Взуття із нубука, приємне на дотик та лагідне, з радістю прийматиме піклування про себе. Воно відповість на добро – добром, і слугуватиме довго.

Як доглядати

Правильно доглянути за взуттям із нубука можно за допомогою 5 простих кроків:

 1. Разом із черевичкам або кросівками варто одразу придбати спеціальну фарбу-аерозоль. Вона є невід’ємною частиною доглядового процесу. До переваг фарби-аерозоля належать:
  • водонепроникність,
  • підтримка первинного кольору моделі,
  • маскування небажаних потертостей та подряпин.
 2. Коли фарба-аерозоль вже нанесена, необхідно обробити взуття спеціальним засобом, який відштовхуватиме воду. Виріб із нубуку буде захищено від намокання, пилу та вуличного бруду.
 3. Позбавитися бруду, знайденого на підошві, допоможе зволожена фланелева ганчірка.
 4. Сушити таке взуття можна тільки природним чином. Його не ставлять під батарею та біля опалювальних приладів – це може нанести матеріалу шкоду, яку неможливо буде виправити.
  Найкращим варіантом вважають наступний: взуття набивають грудками з паперу та залишають у відносно теплій кімнаті. Змоклий папір заміняють сухим.
 5. Чистять взуття із нубука тільки після того, як запевняться, що воно повністю висохло. Використовують комбіновані щітки, які забезпечать виробу необхідний догляд.

Доглянуте взуття із нубука стане візитною карткою кожного, хто прагне виглядати успішно та респектабельно!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари