Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Дитячі демисезонні черевики Minimen і Perlina

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
1
5
1
5
2
5
4
1
4
3
3
1
1
1
18
3
12
1
5
4
8
3
2
9
3
10
3
5
13
2
5
4
1
6
5
7
2
1
8
1
1
6
3
6
4
3
1
2
6
4
3
4
1
3
3
1
2
3
2
3
1
5
5
8
7
1
9
4
1
1
5
3
1
4
1
1
Уточнити Пошук
Дитячі демисезонні черевики Minimen і Perlina

Все про дитячі демісезонні черевики

Нам пощастило бачити усі пори року в нашій країні. Весна, літо, осінь і зима. Всі вони по-своєму прекрасні. Але нашим дітям необхідно комфортне взуття на кожен з сезонів.

Вибір ортопедичної демісезонної моделі може бути складним, адже температурні коливання від зими в весну і з осені в зиму можуть затягнутися або непомітно пролетіти. Але кілька тижнів чи навіть місяців переходу з сезону в сезон існують, і взуття для нього актуальне. Звертаємо Вашу увагу на те що  замовити і купити дитячі демісезонні черевики в нашому магазині Ви зможете 24/7.

Давайте розберемося. Що ми очікуємо від демісезонного взуття та на що звернути увагу при його замовленні:

  1. Температурний режим. Коли одягати?
  2. Підкладка. Що краще? Фліс, котон, шкіра?
  3. Якої висоти повинна бути підошва, щоб захищати від дощу і холоду?
  4. Демісезонки для дощової погоди.

Температурний режим для осінніх черевиків

Комфортно в них може бути від 0 до +15 градусів. Одягніть теплий носок і навіть трохи нижче нуля ваша дитина не замерзне.


Підкладка для взуття на весну або осінь

Можуть бути наступні варіанти:

  • Утеплення тканиною. Вироби можуть бути утепленими всередині. Наприклад, Minimen використовують натуральні матеріали і, замість синтетичних тканин (по типу флісу), взуття утеплюється котоном з підкладкою під ним. Такі моделі не парять ніжку ранньої теплою осінню і вони досить теплі для перших холодів листопада.
  • Шкіра всередині. Є демісезонні черевики без утеплювача, де всередині натуральна шкіра. У таких туфельках буде комфортно від +5 до +15 градусів. Minimen, при виробництві моделей з шкірою всередині, робить внутрішній шар досить товстим, завдяки чому вони теплі і вологостійкі.

Підошва черевиків

Дуже важливо, щоб підошва не була тонкою. Адже холод відчувається від землі, а підошва повинна захищати від холоду. У черевиках Мінімен не використовується гумова підошва. Сучасні технології дозволяють зробити підошву такою, що зберігає тепло. Таким матеріалом є термоеластопласт, або термопластичний каучук. Сучасна підошва, яка має високу морозостійкість.


Вологостійкість демісезонного взуття

Часто в період міжсезоння йдуть дощі, є калюжі, а наші діти люблять в них возитися. Виробник Мінімен використовує спеціальну вологостійку тканину Sympa-tex. Також, якщо ваша дитина пройшлася під дощем, від води захистять вироби зі шкіри. Висока підошва і щільний матеріал не пропустить вологу. Але стояти в калюжі в такому взутті не рекомендується.

У нашому магазині ви можете купити якісні ортопедичні демісезонні черевики, які прослужать не один сезон. Надійність гарантується виробником і нами ! Також всім клієнтам безкоштавна доставка.