Ми працюємо. Щоденно відправляємо замовлення Новою поштою безкоштовно до Вашого дому.
з 10-30 до 18-30

У кошику порожньо!

Туфлі для хлопчика

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
7
9
2
2
1
1
4
1
2
1
3
1
1
1
1
1
1
1
5
2
1
7
2
2
1
3
1
5
1
2
Туфлі для хлопчика

Історія майбутнього джентльмена починається з образу. Хлопчики, які з дитинства звикають до гарного, елегантного взуття, стають надійними чоловіками, яким добре знайоме почуття стилю.

Діти починають носити туфлі з віку, коли вже не тільки впевнено стоять на ногах, але і ходять, бігають. Часто батьки відчувають невблаганне бажання купити подібний тип взуття, коли дитині виповнюється 2 роки. Потім туфлі стають постійним мешканцем гардероба малюка: їх носять в дитячий садок, школу і на прогулянки.

Ортопедичні туфлі для хлопчика виготовляє турецький виробник Мінімен. Вони популярні не тільки в Україні, але й багатьох європейських країнах. У них комфортно, навіть якщо ходити по класах і гуртках весь день без перепочинку. Анатомічно правильні туфлі не тиснуть і не здавлюють стопи, дозволяють їм розвиватися належним чином.

Основними характеристиками цього взуття є:

1. Натуральні матеріали, з яких роблять кожну пару. Нубукові і шкіряні туфлі довговічні і прості в догляді. Якісне пошиття гарантує відсутність набридливих ниток, що стирчать в сторони, і невдало замаскованого клею.

2. Ортопедична устілка, що полегшує знаходження стоп у взутті. Вона сприяє здоровому розвитку маленьких ніжок.

3. Твердий задник, який контролює п'яту. Вона не бовтається по черевику, бо міцно фіксується задником в конкретному місці. У той же час він не створює зайвого тиску на кінцівку.

4. Липучки здатні прискорити процес застібання взуття до 3-4 секунд.

5. Різноманітність фасонів, які відповідають модним тенденціям, визнаним світовим співтовариством. Кожна модель дарує дитині справжню впевненість у собі.

Необхідно дозволяти дитині проявляти себе, щоб вона обрала той варіант, який їй дійсно буде до вподоби. Адже кожна пара туфель націлена на здоровий розвиток дитячих стоп та їхній комфорт.

Туфлі для хлопчика можна легко поєднувати з:

• класичним костюмом,

• повсякденним одягом,

• урочистим вбранням.

Спільне проведення часу з сім'єю – краще за нервові пошуки нової пари туфель. Замовити туфлі для хлопчика від виробника Minimen можна в інтернет-магазині. Надійний і швидкий спосіб заощадить левову частку сімейного бюджету і часу.