Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Що таке супінатор: яким він буває і для чого потрібен

Що таке супінатор: яким він буває і для чого потрібен

2019-12-12 17:12:44   6   6924

Вивчення теми дитячого взуття – непроста задача, яку має протягом життя розв’язати кожен з батьків. Адже не можна постійно покладатися на думки сторонніх порадників. Мамам і татам хочеться самостійно обирати для дитини найбільш якісні босоніжки або черевички.

Під час пошуку взуття для дітей батьки стикаються з поняттям «супінатор». Однозначно вони вже чули про цей елемент. Можливо, знають, наскільки він важливий для здоров'я стоп. Потрібно допомогти розібратися в тому, що ж це таке і яким чином впливає на стан дитячих ніжок.

Про супінатори доступною мовою

Стопи є фундаментом, на якому тримається людське тіло, безпосередньо впливають на опорно-руховий апарат. Про них треба дбати з перших років життя, щоб допомогти організму під час формування.

Доторкнутися та власноруч дослідити супінатор в парі дитячих кросівок або черевик – нескладно. Рука проникає всередину виробу, і пальці намацують м'який горбок, який розташувався ближче до п'яткової частини. Цей маленький елемент - потужний інструмент у підтримці здорового розвитку дитячих стоп.

Маленький, але такий значущий супінатор потрібен кожній парі взуття, щоб зменшити навантаження на склепіння стопи.

Типи супінаторів

 • зі шкіри,
 • з гуми,
 • з пробки,
 • пластмасові,
 • металеві.

Функції, які виконує супінатор у взутті для дітей

 1. Він підтримує стопу, допомагає рівномірно розподілити тиск, який їй доводиться витримувати щодня.
 2. Забезпечує стабільність і баланс.
  Супінатори у взутті – це джерело балансу і підтримки. Вони можуть допомогти поліпшити поставу, а також зменшити біль у ногах і проблеми, пов'язані з дисбалансом і відсутністю необхідної підтримки.
 3. Результативна допомога в зменшенні болю в ногах.
  Біль в ногах може не тільки викликати дискомфорт, але і заважати дитині займатися повсякденними справами. Вона може лишитися можливості виконувати такі обов'язки, як відвідування дитячого садка, школи, гуртків.

Турботливим батькам важливо пам'ятати: взуття з супінатором купується виключно за правильними замірами без додаткового запасу. Вона не повинна бути ні на сантиметр більше, ні на 3-4 міліметра менше.

Коли мова йде про здоров'я улюбленого малюка, необхідно виявити максимум делікатності і уважності. Тоді його щаслива посмішка і здорові, сильні стопи робитимуть батьків щасливішими щосекунди.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари