Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

Чому дитяче взуття не дешевше дорослого

Чому дитяче взуття не дешевше дорослого

2020-10-24 20:27:36   5   3401

Для багатьох батьків незрозуміло, чому дитяче взуття часом коштує дорожче дорослого: адже матеріалу для його виготовлення потрібно у два рази менше. До того ж ніжка малюка швидко росте, і нова пара потрібна вже через кілька місяців. А через рухливість дітей іноді доводиться купувати нове взуття ще до того, як воно перестає підходити за розміром.


Фактори, що впливають на вартість взуття

На ціну пари взуття впливають:

  • використаний матеріал, основне призначення якого знизити ймовірність утворення ушкоджень на ніжці дитини;
  • міцність швів і особливість їх виконання;
  • варіативність кольорів і різноманітність дизайнів;
  • унікальність моделі для кожного віку дитини.

Якщо уважно придивитися до взуття, то стає зрозуміло, що взуття з однієї і тієї ж категорії для дітей різного віку не є точною копією в різних розмірах — воно відрізняється за фасоном. Оскільки ніжка на певних етапах розвитку потребує особливих потребах для нормального розвитку.


Чим менше зусиль з боку виробника було докладено для виробництва взуття, тим менше його вартість. Це видно по нитках, що стирчать, по ​​плямах клею і не зовсім гладкій поверхні.

В результаті в такому взутті ніжки малюка будуть промокати, а сама пара може деформуватися навіть після декількох разів використання. Оскільки взуття високої якості займає багато часу для виробництва, то воно не може коштувати дешево, бувши оптимальним співвідношенням ціни і якості. В асортименті таких турецьких виробників як Miniman і Perlina представлені моделі для різного віку за приємною вартістю.


Щоб визначити за яким принципом батьки вибирають взуття для дитини, ми провели опитування в Viber-співтоваристві.

Фактор

Кількість

Вибираєте взуття від перевірених виробників, попри завищений цінник.

985

Пропонуєте малюку доношувати взуття за старшими дітьми.

432

Віддаєте перевагу купівлі дешевшій моделі, оскільки ніжка дитини швидко росте.

668

Є речі на яких дійсно можна заощадити. Але є покупки, з якими так робити не варто. Взуття низької якості створить не тільки незручності під час використання — потіння, утворення мозолів та інше, але провокує розвиток захворювань стопи, формування неправильної постави й багато іншого.

На жаль, і високий цінник не завжди гарантія високої якості. Деякі постачальники під маркою відомих брендів продають пари сумнівної якості. Тому важливо уважно вибирати постачальника, у якого оформляєте замовлення.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари