Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

За якої температури дітям варто одягати кросівки

За якої температури дітям варто одягати кросівки

2019-10-06 21:51:01   4   6829

Взуття має велике значення у житті дітей і дорослих. Від нього залежить, наскільки комфортно людині буде пересуватися, скільки часу вона зможе перебувати на вулиці без неприємних відчуттів.

Кросівки вважаються універсальним взуттям. В останні 10 років кросівки перетворилися зі спортивного взуття на повсякденне. Вони не обмежують рухів під час активностей, робочих моментів і хобі; поєднуються з різними стилями одягу.

Дитячі кросівки купують хлопчикам і дівчатками з перших років їхнього життя. У них батьки можуть спокійно відпустити дитину до школи, на подвір'я або на гурток. Кросівки гарантують безпеку стоп: захищають від сумнівних поверхонь і гострих предметів. Міцний носок поглине удари. Правильна циркуляція повітря не дозволить ніжкам зопрівати.

Дорослих часто можна побачити у кросівках як в літній, так і в зимовий період року. Їхні ноги менш чутливі до перепадів температури, тому вони надягають кросівки навіть під час перших заморозків. Стопи юних хлопчиків і дівчаток чутливі до погодних умов.


Дитячі кросівки Київ варто носити, якщо:

  • на вулиці сухо. Сезон дощів ще не почався або вже закінчується;
  • за вікном +10 градусів за Цельсієм і вище. Купити дитячі кросівки на таку температуру повітря краще з натуральної шкіри.
  • за вікном +15 градусів за Цельсієм і вище. В текстильних моделях стопи дитини не пітнітимуть.

Восени і навесні діти настільки активно проводять час, що ноги в черевиках починають сильно пітніти. На стопах можуть з'явитися небажані висипання, наприклад, якщо на вулиці різко потеплішає до середини дня. Кросівки – це взуття, в якій дитину не доведеться обмежувати у стрибках на батуті та жвавих іграх.

Дитячі кросівки комбінуються з усіма стилями:

  1. Повсякденний кежуал для дитячого садка або школи.
  2. Святкове вбрання для відвідання урочистих заходів.
  3. Спортивний образ для занять фізичною культурою в секціях або навчальному закладі.

Важливо допомагати дитині адаптуватися до переходу від літа до зими і навпаки. Дитячі кросівки Україна стануть невід'ємним елементом гардеробу дитини і вбережуть від різкої зміни босоніжок на демісезонні черевики.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари