Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Як сушити зимове взуття

Як сушити зимове взуття

2019-10-23 22:51:36   4   5102

Як сушити зимове взуття

У знаннях – сила. У знаннях щодо взуття – подвійна!

Особливо, коли йдеться про те, як правильно сушити взуття взимку. За кожною парою необхідно доглядати, щоб вона слугувала довше. Постійні снігопади та хурделиці не проходять непоміченими. Взуття втрапляє під удар холодів та вологи, тому потребує якісного просушування.

Існує перелік рекомендацій, які допомагають тримати зимові черевики та чоботи в ідеальному стані:

  1. Натуральна шкіра піддається процесу деформації, коли вона намокла чи зволожена. Взуття з цього матеріалу необхідно знімати з себе якомога швидше після намокання. М’якенька ганчірка допоможе позбавитися води.
  2. Просушування зимового взуття буде результативним, якщо його добре промити. Вуличний пил, бруд осідають на черевиках та чобітках, в’їдаються у них та ускладнюють догляд.
  3. Просушування буде більш ефективним, якщо забрати устілки та розкрити чобітки, наскільки це можливо.
  4. Вироби зі шкіри не бажано сушити за допомогою приладів для опалювання приміщення. Нерівномірний та інтенсивний вплив нагрітого повітря спричинить деформацію чобітків та появу тріщин на них.
    Під сухим гарячим повітрям клей може розсохнутися, і шкіряний виріб дуже швидко втратить привабливий зовнішній вигляд. Взуття почне пропускати більше вологи.
  5. Правильна температура, за якої шкіра зможе просохнути з усіх сторін, це кімнатна. Вона складає +20-25 градусів вище нуля.

Варто пам’ятати, що:

Одним з найефективніших способів просушування зимового взуття вважають використання газет.

Виріб необхідно наповнити великою кількістю зім’ятих газетних листів чи паперу. Їх щільно складають всередині. Зовні взуття також можна обмотати двома-трьома шарами газети, щоб висушити його за одну ніч.

  • газетні листи не мають містити на собі світлини. Колір може перейти на внутрішню сторону виробу;
  • папір змінюють через 3-4 години (по мірі намокання);
  • іноді альтернативою до газети обирають шкарпетку з содою, яка швидко вбиратиме вологу. Діє усе за попередньо описаним принципом.

Взимку взуття потребує особливого піклування, адже воно щосекунди захищає ноги від морозу, слякоті та вітру. Правильне просушування гарантує збереження чобітків та черевиків. Взуття слугуватиме не один рік поспіль.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари