Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Модні тенденції у взутті для дівчаток і хлопчиків

Модні тенденції у взутті для дівчаток і хлопчиків

2019-11-21 22:20:26   1   4809

Складно знайти дорослого, який би не страждав від болю в ногах і пов'язаних з ними проблем. У той час як ~ 98% людей народжуються зі здоровими ногами, тільки 40% з них залишаються здоровими до повноліття. Причина такого різкого погіршення ситуації – це покупка неправильного взуття. Мами і тата не з чуток знають: забезпечити здоров'я ніг дитини можна, якщо серйозно підходити до шопінгу. Кожну пару взуття підбирають для певної стадії росту малюка.

Під час пошуку взуття для дітей в інтернеті мами і тата постійно стикаються з інформацією про те, як же правильно обрати босоніжки або черевики, щоб вони принесли здоров'ю користь. Думки про актуальність взуття та відповідність модним тенденціям йдуть на другий план.

Маленькі діти вкрай уважні до зовнішнього вигляду – свого і друзів, знайомих. Їм важливо відчувати себе частиною суспільства, бути зрозумілими і прийнятими. У цьому їм може допомогти образ, що відображає внутрішній світ.

Ми слідкуємо за сучасними тенденціями у світі дитячої взуттєвої моди та рекомендуємо:

  1. Давати дитині час на самовираження. Малюк, геніальний учений або талановитий художник в майбутньому, повинен мати право вибору. Тоді йому буде простіше приймати почуття і емоції, якщо до них прислухатимуться.
  2. Звертати увагу на нестандартні кольори, які позитивно позначаються на фантазії малюка. Буяння фарб - велике поле для дитячої творчості. Дівчинка чи хлопчик в такому взутті з легкістю уявить себе героєм фільму або книги.
  3. Дослідити нове. На кожну пору року дитині варто спробувати декілька видів взуття. Особливо актуально це в теплий сезон, коли дитячі ортопедичні кросівки замінюють туфлями або босоніжками. Малюк зрозуміє, в чому йому комфортніше, і це взуття можна буде шукати в різних колірних варіаціях і т.д.

Сьогодні моді слідують навіть в спекотну жару і люті морози. Батькам рекомендують обирати універсальні варіанти на кожен день, які будуть актуальні в 2019-2020 роках.

Вибір дитячого взуття – це творчий процес, що заохочується і приносить радість.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари