Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Умови угоди

1. Умови використання сайту Minimen.ua

1.1. Дана угода користувача (іменоване надалі Угода) являє собою оферту умов щодо користування веб-сайтом http://minimen.ua (далі - Сайт), в особі Адміністрації сайту та фізичною особою (іменованим надалі Користувач).

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, коли-небудь здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитися з цією Угодою перед переглядом Сайту. У разі незгоди з умовами Угоди, використання Сайту Користувачем повинно бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінена та / або доповнено Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим і загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача і Адміністрації Сайту за наступними пунктами: Порядок використання Сайту, Політика конфіденційності, Обмеження відповідальності Адміністрації сайту, Порядок дії Угоди.

2. Порядок використання Сайту

2.1. Сайт minimen.ua дозволяє вам переглядати і завантажувати інформацію з нашого сайту. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або в комп'ютерних мережах, поширення інформації Сайту для громадських або комерційних цілей дозволяється виключно в рамках Партнерської Програми Сайту і виключно особам, які пройшли реєстрацію в партнерській програмі Сайту і є чинними партнерами Інтернет магазину Minimen.ua

2.2. При оформленні замовлення на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних, отримувати повідомлення про стан замовлення по смс і / або email, а також погоджуєтеся на автоматичну реєстрацію на Сайті.

2.3. Інтернет магазин Minimen.ua залишає за собою право розсилки наших акційних пропозицій на ваш контактний email, вказаний в замовленні. Якщо ви не хочете отримувати інформативні email по нашим акціям, просто перейдіть за посиланням відмови від підписки, яку Ви знайдете в кожному листі розсилки. При відмові ми зобов'язуємося виключити Вашу електронну адресу з email розсилки.

2.4. В процесі оформлення замовлення і автоматичної реєстрації на Сайті, ви отримуєте логін і пароль за безпеку, яких ви несете відповідальність.

2.5. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо поліпшення роботи, або з будь-якої іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що дане звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей по будь-якою ознакою, а також містить образи чи іншим чином порушує чинне законодавство України.

2.6. На Сайті функціонує конфигуратор, а також інші інструменти, за допомогою яких Користувач має можливість завантажувати свої графічні та текстові матеріали. Користувачам заборонено завантажувати графічні і текстові матеріали, які являють собою порушення права власності на торговельну марку, патент, авторського права, і інших аналогічних прав власності третіх осіб, а також які містять тексти та зображення непристойного змісту (нецензурні вислови, порнографія, заклики до насильства) та інші матеріали, які будь-яким іншим чином порушують чинне законодавство України.

2.7. Всі зображення на веб-сайті Minimen.ua належать Адміністрації або Партнерам / авторам і захищені міжнародними законами щодо захисту авторських прав і положеннями міжнародних договорів. Якщо ви володієте авторським правом на матеріал, розміщений на сайті, і проти його використання або хочете висловити побажання або рекомендації з приводу його поширення, будь ласка, зв'яжіться з Адміністрацією сайту. На першу вимогу законного правовласника Адміністрація вживе необхідних заходів для врегулювання ситуації. Якщо спірний твір належить Партнеру / автору Партнерської програми для дизайнерів, Адміністрація не несе відповідальність за дії партнерів / авторів, але може перенаправити скаргу безпосередньо Партнеру / автору і запитати у нього соответвуют дозволу на використання твору. Також якщо Ви надасте докази, що Партнер / автор не має право на спірний твір, Адміністрація негайно видалить такі матеріали з сайту і надасть Вам інформацію про Партнера / автора, який порушив Ваші авторські або суміжні права.

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Адміністрація сайту з повагою і відповідальністю ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, що став відвідувачем цього сайту. Беручи це Угода Користувач дає згоду на збір і використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політикою Адміністрації сайту про захист персональних даних. Крім того, користувач дає згоду, що Адміністрація сайту може збирати, використовувати, ередавати, обробляти і підтримувати інформацію, пов'язану з членством Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Адміністрація сайту зобов'язується здійснювати збір тільки тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно в разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Користувачеві.

3.3. Адміністрація Сайту збирає основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адреса та електронну адресу. 

3.4. Адміністрація Сайту збирає вторинні (технічні) дані - файли cookies, інформація про з'єднання і системна інформація.

3.5. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована в разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічний засобів зв'язку, підвладних Адміністрації сайту, Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, завдані таким доступом.

3.6. Адміністрація сайту може використовувати будь-яку зібрану через інтернет-сайт minimen.ua інформацію з метою поліпшення змісту інтернет-сайту, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових або дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечить положенням чинного законодавства України.

3.7. Під час користування Сайтом Користувачем, на інтернет-сторінках Сайту можуть бути присутніми коди інтернет-ресурсів третіх осіб, в результаті чого такі треті особи отримують дані, зазначені в пунктах 3.4 цієї Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є:

3.7.1. системи зі збору статистики відвідувань сайту (наприклад, Google Analytics і ін.);

3.7.2. соціальні-плагіни (блоки) соціальних мереж (наприклад, Facebook і т.д.);

3.7.3. інші ресурси.

4. Обмеження відповідальності Адміністрації сайту

4.1. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки і неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Адміністрація сайту докладає всіх необхідних зусиль, щоб забезпечити точність і достовірність на Сайті інформації. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і непрямих.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і в будь-який момент може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення зберігається на Сайті інформації.

4.3. Адміністрація сайту не несе ніякої відповідальності за висловлювання і думки відвідувачів сайту, залишені в якості коментарів. Думка редакцiї може не збігатися з думкою і позицією авторів коментарів. У той же час Адміністрація сайту вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікацію повідомлень, які порушують чинне законодавство або норми моралі.

4.4. Адміністрація сайту не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача відносно третіх осіб, або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Адміністрація сайту не несе відповідальності за графічні і текстові матеріали Користувача, вироблені або опубліковані на Сайті.

4.6. Адміністрація сайту не несе відповідальності за шкоду, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли в зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.7. Адміністрація сайту не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису - облікового запису на сайті www.minimen.ua (втрату логіна, пароля, іншої інформації).

4.8. Адміністрація сайту не несе відповідальності за неповне, неточне, некоректне вказівку Користувачем своїх даних при реєстрації Користувача.

4.9. При виникненні проблем у використанні сайту minimen.ua, незгоди з конкретними розділами Угоди, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-який інший неприйнятною інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації сайту minimen.ua для того, щоб Адміністрація сайту могла проаналізувати і усунути відповідні дефекти, обмежити і запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити чи про припинити зобов'язання з надання своїх послуг будь-якому Користувачеві і клієнту, навмисне порушує приписи Угоди і функціонування роботи Сайту.

4.10. З метою вищевикладеного Адміністрація сайту залишає за собою право:

4.10.1. видаляти з Сайту інформацію, розміщену Користувачем з порушенням умов цієї Угоди та / або чинне законодавство України

4.10.2. відмовитися від виробництва товару для Користувача, який завантажив графічні і текстові матеріали, що порушують умови цієї Угоди та / або чинне законодавство України

4.10.3. робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту користувачів, що створюють згідно з висновком Адміністрація сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або користувачів, які порушують вимоги Угоди.

5. Порядок дії Угоди

5.1. Ця Угода є договором. Адміністрація сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нове. Подібні зміни вступають в силу з моменту їх розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Дана Угода вступає в силу при першому відвідуванні Сайту Користувачем і діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності Адміністрації сайту. Всі виключні майнові авторські права на сайт належать Адміністрації сайту. Використання сайту Користувачами можливо строго в рамках Угоди і законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Всі торгові марки і назви, на які даються посилання в матеріалах справжнього сайту і які зображені на графічних матеріалах сайту є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати, будь-які частини Сайту, крім тих випадків, які передбачені в цьому Користувача Угоді.

5.6. Ця Угода регулюється і тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

  6. Відповідальна особа  

6.1. Відповідальна особа Жирук Наталія Григорівна +380977301809