Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Дитячі зимові черевики Minimen

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
4
2
1
1
4
1
1
4
2
4
6
1
1
1
2
3
1
1
1
1
1
2
Уточнити Пошук
Дитячі зимові черевики Minimen

Дитячі зимові черевики

Здоров'я наших дітей понад усе!

Компанія Minimen, створюючи тепле зимове взуття, дбає про здоров'я та комфорт наших дітей.

В Україні холодна температура може тривати близько півроку, починаючи з жовтня і часто аж до кінця березня. Тому в нашому регіоні потрібне купувати таке взуття, яке б відповідало потребам дітей в цей холодний період, а саме:

  • не промокаюче;
  • витримуюче температуру від 0 до -30 градусів;
  • щоб не парили ніжку;
  • щоб були легкими;
  • щоб зручно одягались та легко знімались.


Чи може зимове взуття ортопедичної фабрики Minimen задовольнити потреби української зими?

Безумовно, так!

  1. Зимове взуття Мінімен не промокає. При виробництві використовуєся система Sympatex - непориста екологічна мембрани, яка є повністю водонепроникною та вітронепродувною. Окрім цього, в кожній моделі є суцільна язикова частина, завдяки якій ні вода, ні сніг не потраплять всередину взуття.
  2. Зимові черевики Minimen розраховані на температуру від 0 градусів і аж до -30. Фабрика використовує тільки натуральні утеплювачі, як шерсть та цигейка. Ці теплі матеріали не тільки тримають тепло, в них ніжка буде дихати.
  3. Взуття Minimen не важке. Майже в усіх моделях використовується підошва Extra-light з термоеластопласту. Підошва є надлегкою, тримає тепло, та є вологостійкою.
  4. Всі моделі мають широку розкритість, липучки. Ніжки з різним підйомом та об'ємом легко зайдуть всередину. Комфортна висота взуття, дві липучки, будуть правильно тримати голінь.


Впевнені, що всі без виключення батьки, дбають про те, щоб їхня дитина була здорова. Замовити і купити зимові черевики Minimen Вам буде зручно в нашому магазині.В період морозів, дощів та холодної погоди, надзвичайно важливо, щоб ніжки були в теплі, не промокали. Гарантуємо, що замовляючи зимовоме взуття Minimen вашій дитині буде тепло, сухо та комфортно !