Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Зимові черевики для хлопчика

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
3
2
1
1
3
1
1
1
1
1
2
2
1
1
1
1
Зимові черевики для хлопчика

Взимку маленьким дитячим ніжкам постійно загрожує переохолодження: зими в Україні не надто суворі, але відчутні. Батькам доводиться боротися із застудами, трахеїтами, бронхітами і т.д. Уміння купити одну-дві пари нового зимового взуття для дітей і не прогадати має колосальне значення. Крім того, завдяки комфортній моделі стопи формуються правильним чином. Ніщо не заважає їм функціонувати.

Сьогодні існує різноманіття видів зимового взуття, однак найбільш затребувані – зимові черевики. Натуральні матеріали, з яких їх виготовляють, в поєднання зі всесвітньо визнаними технологіями дарують світу простий у догляді і довговічний виріб. Замовити і купити зимові черевики minimen для хлопчика Ви завжди зможете на нашому сайті.


Зимові черевики для хлопчика від турецького виробника minimen відповідають критеріями правильного взуття на холодну пору року:

• теплі

• легкі

• дихаючі

• гнучкі

• водостійкі

• нековзні

• естетично привабливі.

Широкий асортимент дозволяє замовити модель дитячого зимового взуття за смаком. Нубук і високотехнологічна тканина SYMPA-TEX, з якої зроблені черевики, позбавляє дитину дискомфорту. Мембранний шар виводить вологу назовні. Зимове взуття з нубуку чудово виглядає зовні, завдяки чому підходить для відвідування урочистих заходів і подій.

Яскраві комфортні моделі полюбилися батькам з України та інших країн світу за:

1. Ребристу підошву, яка оберігає малюків від падіння на слизькій поверхні.

2. Натуральну шерсть всередині кожної моделі, яка здатна зберігати тепло і сухість.

3. Практичні липучки, за допомогою яких можна миттєво застібнути взуття і відправитися на прогулянку. Вони міцно утримують ногу в правильному положенні.

4. Ортопедичну антибактеріальну устілку, що створена з натурального хутра.

Взимку діти залишаються дітьми. Їм хочеться бігати вулицею, гуляти і спілкуватися з друзями, однокласниками. Незадовільна температура повітря змушує дітей залишатися вдома: батьки переймаються за здоров'я малюків. Однак із зимовими черевиками, які витримують таку температуру, занепокоєння йдуть. Черевики зберігають тепло і дають можливість тривалого перебування поза домом.