Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Кросівки для хлопчика Minimen і Perlina

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
1
4
7
16
2
1
16
1
1
15
1
2
9
1
10
2
12
7
1
13
6
1
4
1
12
3
1
11
2
1
17
1
1
3
5
13
1
2
1
12
6
3
4
7
5
5
2
3
9
3
11
5
1
24
6
23
2
1
4
3
2
12
3
5
16
1
12
1
9
3
Кросівки для хлопчика Minimen і Perlina

Кросівки для хлопців minimen, perlina, bartek

Турецькі і польскі ортопедичні фабрики Minimen і Perlina, Bartek створюючи взуття для дітей, дбають про зручність і комфорт. Розробка моделей для дітей – це окрема історія по створенню не тільки якісного та красивого взуття, але і такого, в якому нашим дітям буде зручно та комфортно. Замовити і купити кросівки Minimen для хлопчика на нашому сайті Ви зможете з безкоштовною доставкою всій Україні. У нас на сайті великий вибір моделей, є примірка в нашому магазині в Києві. А наші продавці допоможуть з правильним вибором потрібного розміру іпідкажуть яку модель кросівок краще купити. 

В кросівках діти зараз не тільки займаються спортом, але і ходять в них цілий день - ходять до садочку та школи, гуляються на вулиці. Турецькі фабрики Minimen, Perlina, Бартек приділять багато уваги, щоб створити ті ідеальні кросівки, які поєднають в собі стиль та якість.

Кросівки, що купують та замовляють для хлопців, мають певні відмінності від кросівок для дівчат, і справа не тільки в стразах та глістері.

Що найважливіше в кросівках:

  • зручність одягання;
  • взуття повинно дихати;
  • легкість та гнучкість;
  • стійкість та натуральність матеріалів.
  1. 1. Зручність одягання – це найперший пункт для хлопців. Не зважаючи на вік наших хлопців, вони всі, без винятку, не люблять тратити свій час, а швидко та зручно одягати взуття. Компанії Minimen і Perlina, в своїх моделях використовує ідеальний для хлопців матеріал - липучки. Взуття має широке розкриття, для швидкого просування ноги з будь-яким об’ємом чи підйомом. Хлопці будуть задоволені.
  2. 2. Все взуття повинно дихати – наші хлопці можуть знаходитись у кросівках майже цілий день. Малеча бігає на вулиці з батьками або в садочку. А старші хлопці, можуть знаходитись в приміщенні у взутті цілий день. Мінімен часто створюють кросівки або кеди із перфорацією, які можна одягати не тільки в більш теплий період, а і використовувати як змінне взуття в школі та в садочку. Таке взуття дихає і є комфортним для ніг наших дітей цілий день.
  3. 3. Легкість та гнучкість – важке взуття носити не комфортно ні хлопцям, ні дівчаткам. При виробництві кросівок з нашого інтернет магазину використовуються викокоякісні підошви на основі високотехнологічного матеріалу термоеластопласт. Така підошва в кросівках буде достатньо легкою та гнучкою – це важливі атрибути для наших хлопців.
  4. 4. Стійкість та натуральність матеріалів – в кросівках на кожний день, надзвичайно важливо, щоб вони були створені не просто із натуральних матеріалів, а і таких, що будуть стійкими до зовнішніх факторів – подряпин зчесувань від катання на самокатах та велосипедах. Нубук або носок із спеціальним матеріалом збереже взуттю зовнішній вигляд надовго.

Замовляйте кросівки на нашому сайті, ваші діти будуть задоволені.