Ми працюємо. Щоденно відправляємо замовлення Новою поштою безкоштовно до Вашого дому.
з 10-30 до 18-30

У кошику порожньо!

Кросівки для хлопчика

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
12
5
3
1
10
4
1
1
11
3
8
1
2
4
1
4
2
11
4
3
3
1
3
6
6
3
1
1
6
1
3
2
1
3
1
2
2
6
1
8
1
8
3
1
1
1
5
1
1
2
2
2
2
Кросівки для хлопчика

КРОСІВКИ ДЛЯ ХЛОПЦІВ

Турецька ортопедична фабрика Minimen, створюючи взуття для дітей, дбає про зручність і комфорт. Розробка моделей для дітей – це окрема історія по створенню не тільки якісного та красивого взуття, але і такого, в якому нашим дітям буде зручно та комфортно. Замовити і купити кросівки Minimen для хлопчика на нашому сайті Ви зможете з безкоштовною доставкою всій Україні. У нас на сайті великий вибір моделей, є примірка в нашому магазині в Києві. А наші продавці допоможуть з правильним вибором потрібного розміру

В кросівках діти зараз не тільки займаються спортом, але і ходять в них цілий день - ходять до садочку та школи, гуляються на вулиці. Виробник Minimen приділяє багато уваги, щоб створити ті ідеальні кросівки, які поєднають в собі стиль та якість.

Кросівки, що купують для хлопців, мають певні відмінності від кросівок для дівчат, і справа не тільки в стразах та глістері.

Що найважливіше в кросівках:

  • зручність одягання;
  • взуття повинно дихати;
  • легкість та гнучкість;
  • стійкість та натуральність матеріалів.
  1. 1. Зручність одягання – це найперший пункт для хлопців. Не зважаючи на вік наших хлопців, вони всі, без винятку, не люблять тратити свій час, а швидко та зручно одягати взуття. Компанія Minimen, в своїх моделях використовує ідеальний для хлопців матеріал - липучки. Взуття має широке розкриття, для швидкого просування ноги з будь-яким об’ємом чи підйомом. Хлопці будуть задоволені.
  2. 2. Все взуття повинно дихати – наші хлопці можуть знаходитись у кросівках майже цілий день. Малеча бігає на вулиці з батьками або в садочку. А старші хлопці, можуть знаходитись в приміщенні у взутті цілий день. Мінімен часто створюють кросівки або кеди із перфорацією, які можна одягати не тільки в більш теплий період, а і використовувати як змінне взуття в школі та в садочку. Таке взуття дихає і є комфортним для ніг наших дітей цілий день.
  3. 3. Легкість та гнучкість – важке взуття носити не комфортно ні хлопцям, ні дівчаткам. При виробництві кросівок з нашого інтернет магазину використовуються викокоякісні підошви на основі високотехнологічного матеріалу термоеластопласт. Така підошва в кросівках буде достатньо легкою та гнучкою – це важливі атрибути для наших хлопців.
  4. 4. Стійкість та натуральність матеріалів – в кросівках на кожний день, надзвичайно важливо, щоб вони були створені не просто із натуральних матеріалів, а і таких, що будуть стійкими до зовнішніх факторів – подряпин зчесувань від катання на самокатах та велосипедах. Нубук або носок із спеціальним матеріалом збереже взуттю зовнішній вигляд надовго.

Щоб ви не замовили на нашому сайті, ваші діти будуть задоволені.