Магазин працює щодня з 10:00 до 19:00. Безкоштовна доставка Новою Поштою!
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Як обрати взуття для дитячого садочку

Як обрати взуття для дитячого садочку

2019-11-06 22:17:10   6   4519

Перша тривала і усвідомлена соціалізація дитини відбувається в дитячому садку. Для одних малюків - це задоволення, для інших - стрес. Там вони вчаться жити згідно з правилами та налагоджувати контакт з іншими дітьми й вихователями.

Головне завдання батьків – зробити перебування дитини у дитячому саду комфортним. Нехай вона відчуває себе в цьому закладі як вдома. Крім улюблених іграшок, йому знадобиться практичне і зручне взуття.

Взуття для дитячого садку варто вибирати:

 • легке. Цілий день малюки граються: бігають, стрибають, грають у рухливі ігри, яким їх навчають вихователі. Чим легший виріб, що знаходиться у них на ногах, тим простіше дітям буде пересуватися по приміщенню;
 • з еластичних матеріалів, завдяки яким стопи дихають. Натуральна шкіра і нубук позитивно впливають на розвиток здорових дитячих ніг;
 • з простою застібкою. У садочку малюки витрачают увесь свій час на спроби звикнути до нового місця та оточення. Взуття, яке можна застебнути за 2-3 секунди, позбавить їх від зайвого стресу;
 • з гнучкою підошвою, яка не ковзає. Вона вбереже дитину від падінь і гірких сліз;
 • індивідуально. Змінне взуття підбирається спеціально під дитину. Моделі «на виріст» або ті, що дісталися від старших братів або сестер, шкодять стопам.

Варіанти змінного взуття для дитячого садка

 1. Капці
  М'які і такі домашні, затишні капці ніяк не фіксуються на стопі. Діти гублять їх в перші ж хвилини рухливих ігор. Бігаючи по приміщенню без взуття, дитина може застудитися чи підхопити грибкове захворювання, від якого не застрахований ніхто.
 2. Босоніжки, сандалі
  Підходять і для теплої, і для холодної пір року. Вони міцно фіксують стопи в одному положенні і допомагають захистити пальці на ногах від травм. Завдяки невеликій вазі босоніжки не сковують рухи малюка, дозволяючи йому бути собою.
 3. Кросівки
  Взуття на шнурівці не дуже підходить дитсадку. Однак є виробники, які виготовляють кросівки на липучках. До ортопедичних моделей варто придивитися батькам, які хочуть бачити свою дитину в закритому і міцному взутті.

Правильної відповіді на питання про вибір взуття в дитячий садок не існує. Для кожного з батьків – вона своя. А завдання виробників – надати широкий асортимент товарів, серед яких знайдеться бажаний.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари