Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Вибір кольору дитячого взуття

Вибір кольору дитячого взуття

2020-12-05 11:18:26   1   2904

Думка про те, що дітям байдуже те, який одяг вони носять, є помилковою. Вже з самих ранніх років у них можуть з'являтися свої смакові переваги, які особливо стосуються кольорів. Наприклад, всі малюки люблять яскраві відтінки. Але, в той же час, хлопчики і дівчатка віддають переваги різним палітрам.


Вчені довели, що діти дуже сприйнятливі до кольорів. Неправильний вибір одягу та взуття для дітей може дуже сильно впливати на настрій, який буде супроводжувати їх протягом всього дня. Саме тому підбирати гардероб малюкові варто в тій колірній гамі, яка йому дійсно подобається і підходить до його характеру та віку.

Найчастіше діти віддають переваги таким кольорам:

  • Рожевий;
  • Помаранчевий;
  • Жовтий;
  • Синій;
  • Зелений;
  • Червоний.

Рожевий колір є символом ніжності, м'якості, жіночності. Тому його найчастіше вибирають дівчата.

Помаранчевий вважається кольором здоров'я, як фізичного, так і психологічного. Він підходить і дівчаткам, і хлопчикам. Цей колір для дітей, які відрізняються вразливістю та емоційністю.

Жовтий колір символізує сонце, радість, свято та оптимізм. Він додає активності і допомагає заводити дружні відносини. Одягаючи жовтий одяг і взуття дитина частіше відчуває позитив і радість життя.

Синій колір символізує відповідальність, стриманість, мужність. Тому його найчастіше вибирають хлопчики.


Зелений - це колір життя. З ним асоціюється витривалість і працьовитість. Він надає дитині сміливості, а також почуття комфорту і затишку. Зелений колір відмінно підходить і дівчаткам, і хлопчикам.

Червоний колір вважається агресивним, але в той же час він символізує енергійність і лідерство. Підходить дітям обох статей. Він допомагає відчувати себе впевненіше.

При виборі того чи іншого кольору одягу та взуття не варто забувати про темперамент дитини. Наприклад, активні діти найчастіше вибирають яскравий одяг і взуття, в той час як спокійні люблять помірні відтінки.

Таблиця кольорів за типом особистості дитини:

Колір

Тип особистості дитини

Рожевий

Спокійний

Помаранчевий

Вразливий, нервовий

Жовтий

Пасивний, сором'язливий

Зелений

Невпевнений

Синій

Емоційний, нервовий

Червоний

Невпевнений, сором'язливий

Не варто применшувати значимість кольорів в житті дитини і забувати про те, що кожен з них є важливим. Вибираючи «правильні» кольори, які подобаються чаду, Ви забезпечуєте йому прекрасний настрій і всебічний розвиток.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари