Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Взуттєва підошва: яка потрібна в зимовому взутті для дітей

Взуттєва підошва: яка потрібна в зимовому взутті для дітей

2019-12-10 23:02:29   3   5349

Основою будь-якої пари взуття вважається підошва. Без винятку всі батьки знають, що вона повинна бути в міру жорсткою і щільною. Так підошва захистить ніжні стопи малюка від пошкоджень. Мамам і татам хочеться, щоб малюк відчував себе у взутті комфортно, ніби й не покидав теплого, затишного будинку.

Сезон року безпосередньо впливає на тип підошви, яка потрібна дитині. Не всі батьки розбираються в тонкощах вибору зимового взуття для дітей. У них з легкістю це вийде, якщо вони будуть слідувати наступним порадам.

1. Товщина

Висота підошви для зимового взуття становить від 10 міліметрів. Такий варіант не дозволить холоду пробратися всередину виробу. Стопи дитини будуть залишатися теплими і сухими протягом довгого часу.

Варто звернути увагу: якщо зимові черевички купуються для малюка, який тільки нещодавно почав ходити або ще вчиться, підошва повинна бути товстою, але не надто важкою. Дитині буде складно відривати ноги від поверхні (ходити, бігати, стрибати), якщо батьки спробують заощадити на підошві. Не варто вибирати товсту, але занадто важку лише через те, що вона коштує набагато дешевше.

2. Матеріал

Зимові черевики для дітей з термоеластопласту - термопластичної гуми - варіант, до якого варто придивитися. Цей матеріал позбавлений тих недоліків, за які так не люблять стандартну для деяких виробників гумову підошву. Він виконує 4 функції одночасно:

  • відповідальний за збереження тепла,
  • стійкий до мінусових температур, поганих погодних умов, які часто зустрічаються взимку в Україні,
  • дає гарантію повної водонепроникності,
  • дарує зчеплення, завдяки чому дитина і не згадує про те, що трапляються травмуючі падіння на льоду.

3. Якість

Якісна підошва буде оберігати малюка від дискомфорту. Варто обирати моделі зимових черевиків з еластичною підошвою. У них дитина зможе безперешкодно пересуватися, стрибати і сідати навпочіпки. Такі вироби можна знайти в інтернет-магазині турецького взуття для дітей Minimen.

Пізно не буває, коли мова йде про здоров'я малюка. Для чудового самопочуття потрібне надійне, тепле взуття на зиму. Знайти його буде не складно, якщо враховувати нюанси, наведені вище. Здорові дітки – головна радість батьків.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари