Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Вибираємо дитяче взуття, зважаючи на особливості поведінки дитини

Вибираємо дитяче взуття, зважаючи на особливості поведінки дитини

2020-11-11 20:55:03   2   3053

Діти бувають різними. Часом зовсім не схожими на батьків, іноді — їхніми копіями. Один не уявляє життя без спілкування, друзів та ігор на вулиці, інший — закоханий у книги та спокійний. Кожному з них потрібне взуття, яке дозволить налагодити зв’язок зі світом та почуватися комфортно.


Незважаючи на те, що взуття для дітей можна підбирати, зважаючи на особливості поведінки дитини, варто пам’ятати загальні правила:

  • досить жорсткий задник підтримуватиме ступню хлопчика або дівчинки навколо п'яти і попереджатиме її небажане викривлення. Він має закривати кісточку,
  • необхідно надавати перевагу натуральним матеріалам, наприклад, нубуку, шкірі та іншим, оскільки вони забезпечують доступ повітря та дозволяють волозі випаровуватися. Нога дитини не пітніє, тому не створюються передумови для розвитку грибкових захворювань,
  • покупку взуття “на виріст” варто залишити в минулому. Мами і тата зможуть не помилитися з розміром, якщо використовуватимуть паперовий зліпок дитячої стопи. Замірювати ніжку варто в кінці дня, оскільки саме тоді її розмір збільшується через те, що до ніг підливає кров.

Яке взуття вибрати для рухливої дитини та для спокійної?


Розглянемо на прикладах.

  1. Активний хлопчик, наприклад, Сашко відвідує школу 5 днів на тиждень, а після занять та по вихідних бігає з друзями на вулиці, граючи в козаків-розбійників. Він щосекунди підстрибує та влаштовує гонитву за одним з друзів. Йому має бути зручно.

    Комфорт можуть забезпечити кросівки, під час виготовлення яких звертали особливу увагу на рухливість дітей, для яких вони створені. У такому взутті Сашко почуватиметься героєм навіть до того, як обіграє всіх, кого тільки знає, а ввечері, після гри, не почуватиметься втомленим і матиме сили на навчання й саморозвиток.

  2. Спокійний тихий Андрій обожнює романи Жюль Верна та посидіти за партою на перерві, спілкуючись з однокласниками. Він поважає класику та хоче мати вигляд стильного підлітка. Йому також має бути зручно.

    Легку ходу школяреві подарують туфлі для хлопчика. Вони підкреслюють його життєву позицію та ставлення до життя. Водночас туфлі дозволяють стопам дихати та зовсім не втомлюють ноги після цілого дня у школі.

Баланс та грамотне поєднання різних видів взуття забезпечить величезну кількість щасливих митей для вашої дитини.


Яким має бути ідеальне взуття для кожної дитини (перевірте себе)

Характеристика

Підходить?

З м’яким задником

Ні

Без супінатора

Ні

З натуральних матеріалів

Так

На 2 розміри більшим, щоб довго носилося

Ні

Таким, що дійсно подобається дитині

Так

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари