Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

5 порад, як ефективно зберігати сезонне взуття

5 порад, як ефективно зберігати сезонне взуття

2019-09-02 16:02:01   2   5878

Великі та маленькі сім’ї нечасто знаходять місце для усього розмаїття їхнього взуття. Площа квартири не дозволяє розмістити пару до пари. 

Бюджетні, доступні кожному поради допоможуть зручно розташувати взуття у квартирі.

 1. Один босоніжок з кожної пари необхідно розгорнути у протилежну сторону. Взуття займатиме менше простору, що зекономить місце для ще декількох пар.
 2. Влітку зазвичай носять невисоке взуття. У високих тумбочках та передпокої можна скористатися вільною зоною зверху. Змайструвати імпровізовані полички можна за 5 хвилин. Потрібно рівно відрізати картон, скласти його удвічі та закріпити трикутниками над вже існуючими парами взуття. Смужки картону будуть вужчими за поличку, щоб черевички було легко брати та повертати на місце.
 3. Проблема надто глибоких полиць у тому, що не видно те, що розташовано позаду. Витягти потрібну пару взуття – непросто: треба вгадати на дотик, чи це та сама, а потім витягти перший та другий ряди. У такому випадку значно зручніше розмістити кросівки, які складають одну пару, один за одним. Кожна пара взуття буде помітна одразу, нічого не загубиться й не лежатиме марно місяцями.
 4. Часто взуття зберігають на лоджії чи балконі. Там, де його можна скласти докупи та залишити на довгі місяці. Такий варіант допустимий, тільки якщо балкон мінімально утеплений, або на ньому є скління. Взуття варто складати акуратно в ряд або згідно з порадами вище. Доки взимку температура опускається до нуля, взуття значним чином псується через перепади температури. Зберігати взуття на такому балконі можна тільки в екстрених випадках протягом теплих сезонів року.
 5. Якщо велика кількість взуття на вміщається в одній тумбочці, варто спробувати нашарувати його одне на одного. Взуття з однієї пари ставлять так, щоб воно накривало п’ятою носок іншої. Щоб нічого не забруднилося, черевички зберігають:
  • у бахілах;
  • у спеціальних мішечках;
  • під смугами картону.

Простору стає у 1.5 рази більше.

Кожна пара взуття потребує уважного індивідуального догляду. Воно слугуватиме значно довше та виглядатиме як новеньке, якщо про нього будуть піклуватися та правильно зберігатимуть.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари