Магазин працює щодня з 10:00 до 19:00. Безкоштовна доставка Новою Поштою!
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Які існують корисні гаджети для здорового розвитку дитячих ступень

Які існують корисні гаджети для здорового розвитку дитячих ступень

2020-10-24 18:47:01   0   2444

Для нормального розвитку ніжки дитини інноваційні технології пропонують різноманітні гаджети. Їх регулярне застосування дозволить спростити процес вибору оптимальної пари взуття для малюка, а також сприяти нормальному розвитку стопи й своєчасному діагностуванню різних захворювань.


Переваги гаджетів для здорового розвитку дитячих ступень

Діти — наше майбутнє, тому багато виробників інноваційних технологій постійно працюють над розробками дитячих товарів. Багато з них вже стали популярними.

  1. Вимірювальний гаджет для визначення розміру ноги.
  2. Массажер для ніг.
  3. Ортез.
  4. Плантограф.

Переваги використання інноваційних гаджетів:

  • профілактика розвитку різних захворювань стопи;
  • можливість швидкого й ефективного усунення захворювань стопи на ранніх стадіях;
  • швидше й чіткіше діагностування;
  • можливість самостійного контролю нормального розвитку ніг у дитини.

Купувати новий пристрій варто після ретельного ознайомлення зі специфікою його роботи.

Особливості гаджетів для здорового розвитку дитячих ступень

Вимірювальний інструмент має вигляд спеціальної шкали й фіксатора. Цей гаджет дозволить не тільки завжди купувати взуття потрібного розміру, але й стежити за нормальним її ростом.

Цифрові масажери за допомогою імпульсів сприятливо впливають на активні точки на стопі. На ринку пропонуються й звичайні пластикові та дерев'яні моделі, які за допомогою спеціальних зубчиків і коліщат впливають на певні точки на стопі. Спочатку потрібно, щоб вплив відбувався не довше 5 хвилин, а потім поступово збільшувати тривалість процесу.


Якщо малюк постійно човгає ногами, то для розв'язання цієї проблеми застосовується ортез. Ортез допомагає підіймати стопу в фазі випрямлення вперед, не даючи їй звисати вниз, що запобігає човганню ногою по землі. Носити його варто тільки після консультації з лікарем.

Плантограф — це спеціальний пристрій, за допомогою якого ортопед отримує відбиток стопи дитини. Завдяки такому знімку фахівець може поставити діагноз і розробити методику лікування.

Суть роботи основних гаджетів для здорового розвитку дитячих ступень

Гаджет

Суть роботи

Ортез

Фіксується в певному положенні, не зміщується під час руху.

Плантограф

Дитина поміщає ногу на чистий аркуш паперу, який знизу має спеціальну фарбу. За отриманим відбитком лікар ставить діагноз.

Масажер для ніг

Масажер може бути у вигляді спеціальних виступів. Дитині потрібно періодично ходити по такій поверхні. Електричний працює, завдяки акумулятору або через розетку, і за допомогою спеціальних насадок впливає на ніжку.

Вимірювальний гаджет для визначення розміру ноги

Необхідно, щоб малюк наступив на вимірювальний гаджет, зафіксував ногу біля спеціальної підставки для п'яти. Потім батьки визначають розмір спеціальним фіксатором.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари