Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

 Безпечний шопінг в інтернеті: як уникнути шахраїв

Безпечний шопінг в інтернеті: як уникнути шахраїв

2019-11-21 22:48:22   2   6798

Покупки в інтернеті – швидкий і комфортний спосіб порівняти ціни, знайти вигідні пропозиції і заощадити гроші, перебуваючи у будь-якому куточку світу. Для цього потрібно мати бажання і доступ в інтернет або мобільне з'єднання для передачі даних.

Онлайн-шопінг стає поширенішим, ризики, пов'язані з ним, стрімко збільшуються. Шахраї не проходять повз можливість виманити у інших гроші або вкрасти дані банківської картки, навіть не перетинаючись з людиною.

Мами і тата шукають дитяче ортопедичне взуття в інтернеті. Тим самим вони економлять свій час і енергію. Батькам потрібно розуміти, як відрізнити адекватних продавців та їхні вироби від обману.

На щастя, якщо вони будуть слідувати декільком правилам, їх чекатимуть тільки безпечні покупки в Інтернеті.

  1. Вивчення коментарів. У разі використання веб-сайту вперше, варто пошукати відгуки в соціальних мережах і на різних платформах. Різко негативні коментарі з вимогами повернути гроші дадуть знати про шахрайство. Конструктивна ж критика допоможе зробити точний вибір.
  2. Обмін, повернення і опція покупки накладеним платежем – обов'язкові пункти, які доводять сумлінність продавця. В іншому випадку – варто задуматися.
  3. Перевіряти наявність соціальних мереж. У 2019 у кожного інтернет-продавця є хоча б один акаунт в Instagram, Facebook з активними підписниками, які цікавляться життям магазину, коментують і ставлять лайки. Там же може бути вказаний номер мобільного телефону. Він повинен збігатися з вказаним на сторінці в інтернеті.
  4. Дізнатися, скільки часу триватиме цикл доставки і звідки відправляється товар. Це уточнюють у менеджера, який зв'язується з клієнтом після отримання заявки з сайту або у відповідному розділі на сайті.
  5. Запам'ятати золоте правило: безкоштовний сир буває тільки у мишоловці. Виробники і компанії з чітко прописаною концепцією і філософією бренду виставляють адекватні ціни на товар. Вартість відповідає дійсності на цей період часу.

Турботливі батьки взувають дітей через інтернет. За допомогою п'яти вищеописаних порад мами і тата оберігають гроші від кібер-злочинців і отримують задоволення від шопінгу в інтернеті, забувши про те, що таке кілометрові черги в примірочні і роздратовані, втомлені продавці.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари