Безкоштовна доставка взуття Новою поштою
Швидкий пошук товару
ВідгукиВідгуки
 Реєстрація / Вхід  Порівняння  Закладки
 Мої налаштування

У кошику порожньо!

Naturino: тільки найкращі відгуки від експертів та батьків

Naturino: тільки найкращі відгуки від експертів та батьків

2022-05-08 14:11:18   0   1138

Брендом Naturino володіє компанія Falc, добре відомий виробник дитячого взуття з Італії. Слід зазначити, що саме з появою лінії Naturino у 1988 до Falc прийшло визнання спочатку на батьківщині, а потім і у світі. Взуття Натуріно – це унікальне поєднання запатентованих передових технологій та стильного італійського дизайну. За інновації компанія отримала високу оцінку від професіоналів, за дизайн і зручність полюбилася маленьким споживачам та їхнім батькам.

1.1 Думка експертів про дитяче взуття Naturino

Бренд був заснований 1988 року, коли компанія власник оформила патент на технологію «Ефект Піску». Завдяки спеціальній устілці, яка набуває форми ніжки дитини, діти мають повне відчуття, що ходять босоніж по піску. При цьому підошва повністю тримає ступню у необхідному для правильного анатомічного та функціонального розвитку положенні.

Батьки та діти одразу полюбили таке взуття за його комфорт. Але визнання до компанії прийшло не одразу. Переламним для бренду став 2000 рік. Саме тоді дуже авторитетний англійський журнал Junior надав премію у категорії «Найкраще дитяче взуття року» Натуріно.

Така висока оцінка експертів зробила виробника популярним у всьому світі. У цьому ж році компанія спромоглася вийти на американський ринок – а це високе визнання для європейських торгових марок.

Naturino не просто презентував свою продукцію на висококонкурентному ринку США. Провідні експерти Америки через 15 років у 2015 році відзначили своїм знаком APMA (Американська Педіатрична Медична Асоціація) взуття Натуріно. Це вже було світове визнання, оскільки якість взуття оцінили і європейські та американські експерти.

Але, незважаючи на важливість думки експертів, відгуки батьків та дітей мають вирішальне значення.

2.1 Відгуки батьків про взуття Натуріно

Батьки сьогодні мають величезний вибір взуття для своїх діток. Серед головних переваг вони виділяють:

  • Різноманітність моделей – взуття можна придбати на будь-який випадок;

  • Розміри на любий вік – від перших невпевнених кроків до випускних вечорів у школі, взуття від Naturino можна купити кожній дитині;

  • Різні стилі та напрямки – класичні до школи, спортивні на прогулянки та тренування, ошатні для урочистостей – модель на будь-який смак;

  • На різні сезони – від легких босоніжок до теплих чобітків на будь-який розмір.

Бренд Naturino – це інноваційні технології, зручність та дизайн. Не дивно, що всі від експертів до маленьких модників ставлять йому найвищу оцінку.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари