Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Як має гнутися підошва у дитячому взутті?

Як має гнутися підошва у дитячому взутті?

2022-08-02 09:50:33   1   2825

1.1. Основні характеристики підошви: за якими критеріями визначити модель найвищої якості?

Вибираючи дитяче взуття, важливо враховувати всі деталі – від матеріалу верху до особливостей підошви. Особливу увагу вимагає підошва, оскільки від її якості залежить зручність та тривалість терміну носіння взуття. Оптимальна підошва для дитячих пар — жорстка та щільна, щоб убезпечити стопу від травмування, проникнення вологи та негативного впливу низьких температур. Але при цьому зручна для тривалої ходьби. У цій статті розповімо про види підошви та як визначити хорошу.

1.2. Критерії підошви високої якості

Якщо взяти й уважніше оглянути кілька моделей взуття, то помітите, що підошва у них зовсім різна.

Хороша підошва з такими характеристиками:

  • щільна;

  • з протектором;

  • виготовлена ​​з міцного матеріалу;

  • добре зберігає тепло;

  • виводить зайву вологу, а отже ніжка малюка не буде мерзнути й не потітиме.

Для перевірки гнучкості підошви, просто зігніть її. Модель високої якості згинається біля пальців, але не посередині. І при цьому пружинить.

2.1. Підошва дитячого зимового взуття

Щоб ніжка малюка не замерзла, підошва має бути щільною. Не варто вибирати принципово товсту підошву. Якщо купуєте таке взуття зовсім для малюків, то занадто товстий низ робить його важким.

Щоб підошва не деформувалася вже після першого носіння, важливо звернути увагу з якого матеріалу зроблено. Віддайте перевагу термопластичній гумі або поліуретану. Термопластична гума (ТПР) виготовляється із синтетичного каучуку. Створює хорошу теплоізоляцію та надійно захищає від вологи. Оптимально, щоб така підошва була доповнена рифленим малюнком.

Поліуретан (ПУ) — синтетичний матеріал, який з'являється в результаті змішування двох полімерів та утворення бульбашок повітря. Така особливість виробництва гарантує, що взуття убезпечить від негативного впливу на стопу ударів під час ходьби.


2.2. Підошва для дитячого демі взуття

Для носіння взуття в демісезонпідійдуть моделі з підошвою меншої товщини, ніж для зимової. Оптимальне рішення – полівінілхлорид (ПВХ) та туніт (шкірволокно).

Підошви з ПВХ — термопластичний полімер, що відрізняється стійкістю до стирання і відсутністю реакції на негативний вплив навколишнього середовища.

Туніт візуально нагадує натуральну шкіру, оскільки при виготовленні додається невелика її кількість. Матеріал міцний, теплопровідний та не реагує на вологу.


2.3. Підошва для дитячих босоніжок

Підошву для босоніжок виготовляють з етиленвінілацетату (EVA). Матеріал нагадує пористу або пінну речовину, тому підошва виходить м'якою та амортизуючою. А отже чудово поглинає удари під час ходьби.


2.4. Підошва для дитячих туфель та кросівок

Для спортивного взуття важливу роль відіграє легкість та еластичність нижньої частини. Вона також не має ковзати, оскільки кросівки, як правило, купують для активного проведення часу. Вибираючи кросівки, краще купити моделі зі шкіряною або поліуретановою підошвою. Тоді як для туфель відмінно підійде ПВХ.


Щоб не сумніватися в підошві дитячого взуття, вибирайте виробників, які використовують у виробництві сучасне обладнання та матеріали високої якості.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари