Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

 Ношене взуття не можна купувати дітям.

Ношене взуття не можна купувати дітям.

2022-04-24 13:21:45   0   951

1.1. Чому батьки купують б/у взуття дітям?

Ніжка дитини росте дуже швидко. Іноді здається, що тільки купили нову пару, а вона вже мала. Багато батьків думають, навіщо тоді витрачати гроші на нове взуття, яке ще й коштує майже як на дорослого. Можна ж просто купити ношене у хорошому стані. Або просто запропонувати дитині доносити за старшим. Розповідаємо, чим небезпечне для дитини ношене взуття.

2.1. Основні причини відмови від б/у взуття

Перша перевага взуття — вартість. Але іноді бажанню купити ношену пару піддаються навіть ті, для кого грошове питання стоїть не на першому місці. Особливо коли родичі кажуть, що своїм дітям купували ношене взуття і жодних проблем не було.

Але варто пам'ятати, що наші бабусі та мами жили в період дефіциту. Дістати нову пару було складним завданням. І якщо це вдавалося зробити, намагалися зберегти взуття для молодших дітей. Часто усвідомлено купували пари на кілька розмірів більше, щоб дитина встигла поносити їх декілька сезонів.

Найнебезпечніше купувати ношене взуття дитині у три-чотири роки. У цей час відбувається активне формування дитячої стопи.

В результаті у малюка можуть розвиватися такі захворювання:

 • плоскостопість;

 • грибок;

 • варусна деформація стопи;

 • порушення постави та ходи.

До того ж дитина швидше буде втомлюватися. Часто чуже взуття натирає мозолі. Небажано, щоб дитина носила навіть своє взуття, якщо воно сильно стоптане. Плоскостопість та варусна деформація стопи – захворювання, які здорова дитина може набути, завдяки повторенню поганих звичок попереднього власника взуття. Існує також великий ризик підхопити грибок. Можна використовувати будь-які засоби для очищення взуття, але все одно грибок може залишитися.

2.2. Як заощадити на покупці дитячого взуття, не жертвуючи якістю та безпекою?

Дитяче взуття – це, безумовно, інвестиція. Але щоб витратити на цю покупку якнайменше, і при цьому не жертвуючи якістю, ділимося простими рекомендаціями.

 1. Вибирайте магазини з великим асортиментом та широким ціновим діапазоном.

 2. Перед покупкою перегляньте категорію "Розпродаж".

 3. Порівняйте кілька моделей, щоб легко визначити найкращий варіант.

 4. Купуйте у магазинах, які працюють із виробником безпосередньо.

 5. Віддавайте переваги моделям від виробника, котрий має позитивний імідж на ринку.

Чим більший асортимент магазину, тим простіше буде вибрати пару за індивідуальними критеріями — ціною, матеріалом, сезонністю та інше.

У рубриці “Розпродажу” пропонуються товари, що залишилися лише у кількох розмірах. Якщо пощастить із розміром, то вдасться купити взуття високої якості за максимально вигідною вартістю. Багато магазинів для цього пропонують підписатися, щоб отримувати розсилку з повідомленнями.

Взуття від турецького виробника відрізняється такими позитивними характеристиками:

 • невисокою ціною;

 • великим асортиментом;

 • відповідністю рекомендаціям ортопедів.

Оцініть переваги турецького ортопедичного взуття, замовивши нову пару для малюка. Зручне взуття високої якості – це запорука здоров'я та гарного настрою вашої дитини.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари