Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Caterpillar дитяче взуття: все про бренд та характеристики його продукції

Caterpillar дитяче взуття: все про бренд та характеристики його продукції

2021-12-24 19:06:47   2   303


1.1 Що таке бренд Caterpillar?

На ринку з'являються нові назви марок. Але батьки не завжди готові довіряти їм, оскільки вони не мають ще достатньо відгуків, щоб рішення вкласти гроші в їхню покупку не викликало побоювання. Тому все більшу актуальність мають бренди, засновані ще у 20 столітті. До таких відносять Caterpillar.

2.1. Історія появи бренду

Марка Caterpillar з'явилася ще у 1910 року, і її відкривачем став Б. Холт. Це ім'я насамперед відоме тим, що він є засновником гусеничного трактора. А ідея винайти міцне взуття прийшла після. Але це й стало причиною того, що багато покупців дійсно ставлять собі питанням, що ж спільного між взуттям від цієї марки та трактором.

Перша пара, яка була випущена брендом, була важкими черевиками з масивною підошвою й сталевим миском. Тому вони стали оптимальним рішенням для роботи на тому ж тракторі. Така пара справді була теплою, отже, можна було з комфортом виконувати в них свої трудові обов'язки на свіжому повітрі, і при цьому не мерзнути.

Черевики довго служили, але мали досить доступний цінник.

3.1. Основні особливості взуття

Міцність та комфортність взуття Cat пояснюється тим, що виробник ретельно продумав їхню конструкцію. Кожна пара має такі важливі складові:

  • Links System для амортизації;
  • Ortholite — устілка, яка обробляється спеціальним просоченням, щоб не розмножувалися бактерії;
  • Polarteс — оптимальний утеплювач, який є ефективним, навіть в умовах тривалих низьких температур;
  • TechniFlex — мембрана для гнучкості та комфортності пари;
  • трекову підошву, що убезпечить власника взуття, навіть під час сильної ожеледиці.

Бренд випускає взуття високої якості різних моделей – від теплих черевиків до легких сабо. Основна мета роботи Caterpillar полягає в тому, щоб створювати взуття, яке буде максимально комфортним для активного способу життя. І при цьому тривалий час зберігати пристойний вигляд, навіть в умовах інтенсивного носіння.

Знайти хороше дитяче взуття справді непросто, оскільки деякі виробники вважають за краще випускати яскраві та дешеві моделі, використовуючи виключно синтетику. Такі пари погано гріють і швидко тріскаються. Тому завжди краще вкласти гроші у перевірений та відомий бренд.

3.2. Размірна сітка Катерпиллер


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари