Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Ortopedia: дитяче взуття з Туреччини

Ortopedia: дитяче взуття з Туреччини

2020-04-21 11:35:03   0   7187

Що потрібно знати про фабрику

Ortopedia — турецький бренд, який займається виробництвом взуття для малюків та школярів. Його власником є ​​компанія Rocco Rich, заснована 29 років тому. У 1991 року родина Пістолезі почала розвивати свою невелику взуттєву фабрику, яка згодом стала одним із найвідоміших гравців на ринку дитячого взуття.


Спеціалізація бренду

Ortopedia спеціалізується на лікувально-профілактичному взутті для хлопчиків і дівчаток, що виготовляється з урахуванням анатомо-фізіологічних особливостей дитячих стоп.

Бренд пропонує наступні типи взуття:


У Viber-групі "Дитяче взуття minimen.ua" було проведено опитування: "Як ви оцінюєте якість продукції від бренду Ortopedia?".

Варіанти відповідей

Голоса %

1

Неймовірно, ми з дитиною насолоджуємося цим взуттям вже декілька років поспіль.

75%

2

Чудово, ми у захваті.

13%

3

Жодних проблем не було. Купуємо щось нове, тільки тому що дитині іноді хочеться змінити стиль.

11%

4

Були незначні проблеми, які ми легко усунули.

1%


Переваги: ​​чому батьки довіряють компанії здоров'я дітей

 1. Висока якість.

  Фабрика використовує імпортні матеріали і високотехнологічне обладнання. Вироби укріплені в міру твердої п'ятою, що оберігає стопу від травм. Навантаження рівномірно розподіляється на ніжки дитини завдяки особливій технології виготовлення підошви. Біг наввипередки і стрибки більше не становлять для дітей небезпеки.

 2. Відповідальні фахівці.

  Працівники серйозно підходять до розробки кожної моделі: роблять її комфортною для пересування, безпечною і стильною. Кожен етап створення товару вивірено і відточено до ідеалу.

 3. Стильний дизайн.

  Дітям подобається справляти враження на однолітків і друзів. Сучасний дизайн кросівок чи босоніжок допоможе їм стати більш впевненими. Малюк буде у захваті від свого зовнішнього вигляду і звертатиме на себе увагу перехожих.

 4. Доступна ціна.

  Власники компанії розуміють, як важливо для батьків вберегти дітей від можливих ризиків і небезпек. Завдяки невисокій вартості кожна сім'я може дозволити собі турецьке взуття високої якості.

 5. Ергономічність.

  Ortopedia дозволяє малюкам концентруватися на житті, навчанні та розвагах, поки турецький бренд піклується про комфортне пересування дитини і здоров'я її стоп.


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари