Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Шкідливість дитячих дутиков і уггі й іншого взуття без щільного задника

Шкідливість дитячих дутиков і уггі й іншого взуття без щільного задника

2020-11-09 20:03:16   2   4028

Уггі й дутики популярні вже давно, завдяки великій різноманітності й невисоким цінам. Такі моделі популярні й серед дитячого асортименту. Але для організму, що розвивається ці типи взуття не рекомендуються для носіння по ряду причин.


Причини популярності дутиков і уггі

Популярність дутиков і уггі пояснюється такими перевагами:

  • зручністю й комфортом;
  • використанням овчини як наповнювача;
  • товстою й еластичною підошвою;
  • збереженням тепла на тривалий час.

Великий асортимент, відносно низькі цінники й прийняте переконання в тому, що такий тип взуття найзручніший, підвищують на них попит.


Чому не варто купувати уггі й дутики дитині

Ортопеди відзначають, що взуття без щільного задника не варто носити довгий час. Оптимальний варіант — не довше декількох годин.

  1. Уггі не фіксують підйом ноги, тому не підтримують стопу. Пара, в якій нога бовтається, створює зайве навантаження на коліна й сухожилля, що негативно позначається на самопочутті.
  2. Уггі й дутики зроблені з досить неміцних матеріалів, швидко деформуються, а п'ята стоптується і з'їжджає вниз — такі умови ідеальні для плоскостопості.
  3. Уггі й дутики розтягуються і злегка вискакують з ноги при кожному кроці — доведеться додатково напружуватися, щоб не втратити взуття, а це прямий шлях до розтягування й інших травм.

Якщо уггі часто виробляють з натуральних матеріалів — шкіри та замші, то дутики — з синтетичних, оскільки натуральна шкіра досить важка й жорстка. Завдяки синтетиці це взуття відрізняється легкістю, як утеплювач використовується натуральне хутро. Таке взуття батьки купують для носіння при показниках температури до -30 градусів морозу.


Основні критерії небезпеки взуття без задників

Суть

Особливості

Низький рівень підтримки стопи

Колодка немає рельєфу, в результаті підошва плоска й не амортизує удари п'ятки при ходінні. 

М'яка підошва

Швидко стоптується, тому п'ятка «провалюється».

Велике навантаження при утриманні ноги

Ймовірне некомфортне положення великого пальця.


Відмовитися від такого взуття обов'язково потрібно, якщо від народження слабкі зв'язки, порушена постава або є викривлення опорно-рухового апарата. Дітям носити це взуття зовсім не варто.

Малюки часто хочуть ці моделі через їх яскравість, але важливо звернути його увагу на ортопедичне взуття, яке також відрізняється оригінальним і красивим дизайном.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари