Ми працюємо. Щоденно відправляємо замовлення Новою поштою безкоштовно до Вашого дому.
з 10-30 до 18-30

У кошику порожньо!

Шкільне взуття для дитини: як обрати за усіма канонами

Шкільне взуття для дитини: як обрати за усіма канонами

2019-08-25 18:50:21   0   2508

Перед новим навчальним роком батьки стикаються з проблемою вибору взуття. Воно відіграє важливу роль у шкільному житті малечі, дбає про безпеку та комфорт. Жваві ігри та естафети на подвір’ї займають значну частину часу і мають приносити здоров’ю тільки користь.
Обрати шкільне взуття правильно допоможуть наступні поради:
1. Еластичність підошви. Дитячій ніжці необхідно згинатися і розгинатися природнім чином. Надто тверда підошва блокуватиме здоровий розвиток стопи. Невеликий протектор захистить школяра від випадкового ковзання по невдалій підлозі.
2. Правильно підібраний розмір. Взуття «на виріст» це, в першу чергу, економія на здоров’ї дитини. Воно підвищує вірогідність падіння та ризик травмування. На нозі можуть з’явитися мозолі, які унеможливлюють фізичний розвиток стопи, заважають ходити та гратися. Дитина почуватиметься ніяково в оточенні однолітків.
3. Взуття має дихати. Оптимальна вентиляція взуття забезпечить гігієнічність ніг. Погана циркуляція повітря призводить до утворення вологого середовища, в якому збільшується кількість шкідливих мікроорганізмів. Із дихаючим взуттям неприємний запах не турбуватиме дітей у школі та батьків після кожного виходу на вулицю. Найбільш зручними для школи вважаються натуральні матеріали — шкіра, замша, нубук. Вони забезпечують циркуляцію повітря навколо стопи. Таке взуття є дуже міцним, тому слугуватиме навіть непосидючим дітям довго.
4. Увага до деталей. Для школярів краще обирати моделі з закритою п'ятою і носком. Це гарантує ідеальну фіксацію на нозі і допоможе уникнути випадкових травм. Усі декоративні елементи, застібки повинні міцно триматися. Діти дуже рухливі, тому протягом гри погано закріплені деталі відпадають. Взуття втратить пристойний вигляд, а дитина засмутиться.
5. Вподобання дитини. Дитині потрібно право голосу у виборі взуття. Підібравши вдалі, правильні моделі взуття, батьки можуть запитати у школяра, яка саме пара подобається йому найбільше: у чому у школі дитина почуватиметься впевнено та задоволено. Такий компроміс сподобається і малечі, і батькам.
Вдало підібране взуття зробить шкільне життя дитини радісним та приємним. Вона не буде турбуватися через дрібниці та зможе зосередитися на навчанні.Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари