Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Які ознаки якісного взуття ?

Які ознаки якісного взуття ?

2019-05-27 00:58:33   6   5404

Наш досвід роботи в офлайн магазинах більше 20 років. Ми працюємо в самому серці України - Києві. Наш досвід показує, що незважаючи на вік мам або їх дітей, розібратись в тому, яке взуття є якісним об’єднує всіх. Давайте спробуєм проаналізувати основні параметри якісного взуття.

 1. Шкіра. Натуральні матеріали.
  - У взутті нашим дітям повинно бути комфортно. Такий комфорт може дати натуральна якісна шкіра. Жоден синтетичний матеріал, екошкіра не можуть порівнюватись із якісною натуральною шкірою за своїми властивостями. Саме в шкіряному взутті, протягом цілого дня, ніжка не буде мокрою та не буде мати неприємного запаху. Теляча шкіра, з якої виробляють свою продукцію фабрики Minimen та Perlina, представлені у нас, є найвищої якості.
 2. Твердість задньої частини.
  - твердість може бути різною. Задача виробника, поєднати комфорт та якість - не дати п’яті заминатись та кривитись, при тому, легко одягатись. Виробники дитячого взуття Minimen та Perlina, представлені у нас, роблять спеціальну, достатньо тверду прокладку в нижній задній частині. Таке взуття буде тримати п’яту в анатомічно правильному положенні, не буде натирати і ваша дитина ніколи його не покривить. Але при тому взуття буде не “дубовим”, а комфортно-м’яким.
 3. Зручність одягання.
  - якісне взуття має широку колодку, адже вузьке взуття може деформувати стопу, натирати. Комфортні застібки - липучки або поєднання шнурка та замка - нога має “влітати”, а не туго заходити і не важливо, є підйом у дитини чи не має.
 4. Устілка.
  - найкраще, коли устілка повторює рельєф стопи вашої дитини. Найбільш зручна устілка та, що не міняє і не деформує ногу і буде широкою в пальцях. Шкіряна устілка має саме такі властивості.

Сміливо вам заявляємо, що взуття дитячих фабрик Minimen та Perlina, представлених у нас, відповідає всім критеріям якісного взуття. Ми це гарантуємо на 100%

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари