Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Шнурівка чи липучка: що корисніше

Шнурівка чи липучка: що корисніше

2019-12-10 23:27:01   0   4999

Дитяче взуття має бути зручним та приємним на дотик, мати симпатичний зовнішній вигляд. Це ті фактори, про які задумуються передусім. Проте під час безпосереднього використання взуття малечею батьки стикаються з різними способами фіксації. Кожен намагається розв’язати цю задачу по-своєму.

Хтось купив надто багато взуття на шнурівці і починає вчити дитину непростим схемам зав’язування з 2-3 років, хтось пропонує ходити у взутті на липучці до випускного зі школи. Але в будь-якому випадку є невблаганні факти, про які варто говорити.

Шнурівка

Це той спосіб фіксації, з яким рано чи пізно знайомиться кожна дитина. Чиїсь батьки відтягують день «знайомства», чиїсь намагаються привчити малечу якнайшвидше.

Ортопедичне взуття на шнурівці вимагає від хлопчика чи дівчинки конкретних навичок. Вважають, що у шкільному віці цими навичками легше оволодіти. Дитина потребуватиме декілька практичних уроків від дорослих, які зможуть докладно пояснити та показати, як шнурувати взуття правильно.

Шнурівка здатна міцно зафіксувати будь-яку модель на стопі. Таке взуття зберігатиме свій найкращий вигляд довше.

Стається, що взуття на шнурівці розв’язується, за чим необхідно слідкувати. Під час руху це може призвести до того, що дитина оступиться або впаде. Важливим є постійно нагадувати малечі про те, щоб вона періодично перевіряли стан шнурівки на своєму взутті. Відповідальне ставлення може зберегти ніжну шкіру від подряпин.

Липучка

Цей варіант найкраще допомагає дітям дошкільного віку. Вони легко та швидко завдяки усього лише одному руху фіксують на собі чобітки або кросівки та йдуть на вулицю.

Взуття на липучці не вимагає жодних складних схем. Завдяки ньому дитина може самостійно взутися зі швидкістю світу у дитячому садочку. Крім того, взуття на липучці допомагає у регулюванні моделі відповідно до ширини ніжки.

Важливим нюансом є необхідність привчити дитину контролювати липучку. Головне правило: якщо липучка перестала міцно триматися і просто стирчить в якийсь з боків, дитина має надійно зафіксувати її у потрібному місці. І так – щоразу!

Липучки здатні економити час, проте вони не довговічніші за шнурівку. Щоб взуття на липучці слугувало довше, необхідно замовляти його лише у перевіреного бренду, який дійсно піклується про здоров’я дитячих ніжок.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари