Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Якими повинні бути зимові черевики

Якими повинні бути зимові черевики

2019-11-08 00:22:16   4   4342

Зима в Україні, якщо довіритися календарю, триває три місяці. В реальності українці стикаються з необхідністю переодягнутися і перевзутися в усе «зимове» ще задовго до початку грудня. А знімають теплий комплект одягу і взуття в найкращому випадку у квітні.

Затяжні і холодні зими змушують українців шукати надійне та тепле взуття. Для діток батьки намагаються знайти комфортні моделі, які не випускають тепло назовні. У той же час мами і тата часто не знають, з якими характеристиками варто шукати зимові черевики.

Правильні черевики для дитини на зиму повинні:

 • мати якісну підошву з термоеластопласту, від якого залежить їхня стійкість. Він також заважає холоду потрапити всередину.
  Діти люблять кататися на льоду. Вони можуть присвятити цьому вихідні або дорогу до школи. Однак хлопці легко можуть посковзнутися на льоду, який сховався під снігом. Саме термоеластопласт здатен зберегти дитині здоров'я, а батькам нерви,
 • бути зроблені з натуральної шкіри або нубуку. Ці матеріали не тільки естетично виглядають на ногах в поєднанні з повсякденними і урочистими образами, а й:
  1. зберігають тепло всередині виробу,
  2. дозволяють повітрю циркулювати – стопи дихають,
  3. не дають дощу й снігу проникнути всередину і намочити дитячі ніжки,
 • ззовні виглядати доробленими. Зимові черевики важливо уважно оглянути ззовні. Не можна купувати погано прошиті моделі, з яких хаотично стирчать нитки і висять шматочки клею. Досвідчений виробник не допускає подібних помилок. Наприклад, турецька компанія Minimen використовує ливарну технологію, завдяки якій потреба в тому, щоб прошивати підошву нитками, зникає.

Крім того, необхідним вважається наявність хутра, натуральної вовни всередині черевиків. Вони здатні витримувати температуру повітря до -30 градусів нижче нуля. Навіть у люті морози дитину не страшно відпустити на зустріч з друзями.

Незважаючи на те, що дітей привчають до зав'язування шнурків з 3-4 років, черевики на липучках стають більш актуальними. Перебуваючи на вулиці, дитина може не переживати про те, що в процесі гри взуття несподівано розстібнеться. Якщо це трапиться, вона зможе за 2-3 секунди застебнути обидва зимових черевика. Відпадає необхідність стягувати рукавички, морозити руки і відчайдушно намагатися зав'язати шнурки скоріше. З липучками легше регулювати ширину взуття.

Зимові черевики повинні захищати від холоду і подобатися. Знайти ті, які впораються з двома пунктами одночасно, можна в інтернет-магазині дитячого взуття Minimen.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари