Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Шнурівка або липучка: чому надати перевагу

Шнурівка або липучка: чому надати перевагу

2019-12-12 20:50:16   3   5737

Привабливий і комфортний дитячий образ складається насамперед з комфортного взуття. Влітку – це босоніжки, сандалі або кросівки, взимку – теплі черевички. Вони часто відрізняються за формою, матеріалами виготовлення та дизайнерським рішенням.

Часом батьки настільки стурбовані тим, щоб взуття личило дітям за розміром, а їх гаманцю – за ціною, що забувають про такий важливий нюанс, як фіксація.

Від того, наскільки міцно виріб зафіксовано на крихкій дитячій ніжці, залежить безпека дитини. До того ж, кожен тип фіксації вимагає різної кількості часу для завершення процесу взування.

Визначити кращий зможуть тільки батьки, виходячи з потреб малюка. А допомогти в цьому зможуть описані надалі деталі стосовно обох типів фіксації.

 1. Взуття для діток на шнурівці
  Ортопедичне взуття принесе користь для здоров'я, якщо буде добре зафіксовано на нозі. Шнурівка допоможе досягти цього ефекту. Обмежуючими факторами часто стають:
  • невміння дитини швидко і надійно зав'язувати шнурки,
  • невелика кількість сил, яка стає помітною в процесі. Внаслідок цього необхідна стопі компресія відсутня.
  Коли діти отримують навички зав'язування шнурків, їхня дрібна моторика стрімко починає розвиватися. Однак взимку навіть найспритніші дітки можуть не впоратися з мокрими і замерзлими шнурками.
 2. Взуття для хлопчиків і дівчаток на липучці
  Липучка – це універсальний інструмент кожних батьків, які прагнуть позбавити дитину від занепокоєнь і переживань. Адже нездатність швидко і з першого разу зашнурувати черевики може стати стресом для недосвідченого малюка.
  Взуття на липучці щільно тримається на стопі, незважаючи на бурхливу життєдіяльність дитини: ігри, біг, стрибки. На застібання взуття у дитини піде не більше 2-3 секунд, за які вона не встигне відстати від групи, замерзнути або рознервуватися.

У кожного виду фіксації взуття на нозі є переваги і недоліки – це неможливо заперечувати. Чому надати перевагу... З цим мають визначитися мами і тата. На щастя, з нюансами, зазначеними вище, використання як взуття на липучці, так і на шнурівці – це посильне завдання.

Головне, щоб дитина почувалася щасливою і поступово ставала більш самостійною.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари