Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

На що звернути увагу при виборі шкільної взуття для дітей

На що звернути увагу при виборі шкільної взуття для дітей

2019-11-21 21:08:43   4   5964

Восени тисячі дітей вперше ступлять на поріг школи, гімназії або ліцею. Поки хтось готується до знайомства зі своєю першою вчителькою та однокласниками, інші радіють наближенню нового навчального року.

Діти проводять у школі від п'яти годин на день. Деякі залишаються на додаткові заняття і розвиваючі гуртки. Шкільне взуття супроводжує дитину протягом дня. Тому важливо підібрати для неї таке взуття, яке вона навіть не відчує на ногах. Батьки з усього світу віддають перевагу туфлям. У правильному взутті для школи комфортно і затишно.

Якиммає бути правильне взуття для школи

Є багато критеріїв, згідно з якими турботливі мами і тата обирають взуття для навчання. На деякі нюанси варто звернути пильну увагу:

 1. Матеріал, з якого зроблені шкільні туфлі.
  Протягом дня дитина багато рухається і пітніє. Їй потрібне взуття, яке гарантує достатню циркуляцію повітря всередині. Туфлі, виготовлені з натуральної шкіри, оберігають стопи від неприємних відчуттів.
 2. Наскільки швидко дитина впорається з застібками.
  Дитяче взуття ділитися на те, що фіксується на нозі за допомогою:
  • шнурівки,
  • липучок,
  • блискавки.
 3. Серед трьох представлених варіантів липучка виявляється найбільш результативним. З нею у дитини не виникне труднощів. Вона щільно зафіксує взуття на нозі менше, ніж за 5 секунд. І зможе виконати те ж без проблем, якщо раптом туфлі розстібнуться під час ігор на перервах.
 4. Стан взуття.
  Батькам потрібно розуміти, що він має бути не просто задовільним. Комфортними вважаються туфлі, які купили спеціально для цієї дитини. Старі вироби, які в дитинстві носили знайомі або старші брати і сестри, - варто прибрати подалі. У разі, якщо у попереднього власника були проблеми з розвитком стоп, викривлення загрожують і новому господареві туфлей.

Крім того, для поліпшення кровообігу і здорового розвитку стоп варто вибрати взуття з антибактеріальною ортопедичною устілкою всередині. З нею дитина отримає додаткову профілактику плоскостопості, а також поліпшений кровообіг.

Шкільне взуття - це невід'ємний елемент кожного образу, який робить дитину здоровою, модною і, що найголовніше, щасливою. 

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари