Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

Ефективні поради вибору хорошого тренера для дитини

Ефективні поради вибору хорошого тренера для дитини

2022-01-20 16:55:20   1   1002

1.1 Чому вибору тренера необхідно приділити особливу увагу?

Фізичні заняття для дитини — обов'язкова умова для нормального розвитку, запобігання виникненню різних захворювань, пов'язаних з опорно-руховим апаратом. А також можливість весело та корисно проводити вільний час, знайомитися з новими людьми та вчитися досягати поставлених цілей.

Щоб прищепити у дитини любов до спорту, перед батьками постає завдання правильно підібрати йому тренера. Рекомендує ознайомитися із простими порадами, щоб зробити це було простіше.


2.1. Загальні рекомендації щодо підбору спеціаліста

Вибираючи тренера, важливо, щоб він був для дитини об'єктом для наслідування. Такий зв'язок встановлюється після першого тренування. Поспостерігайте за малюком і обов'язково попросіть його розповісти про свої враження після першого заняття.

Багато спортивних секцій пропонують відвідати перше заняття безплатно або зі значною знижкою, що спрощує пошук свого фахівця.

Рекомендується звернути увагу на такі якості тренера:

  • особливості особистості;

  • поведінку на тренуванні;

  • організацію навчання;

  • чи є дружня атмосфера на заняттях.

Особисті якості тренера важливо порівняти з якостями малюка. Навряд чи дитина почуватиметься комфортно, якщо на неї постійно підвищують голос, особливо за умови, що до такої манери спілкування вдома вона не звикла.

Простежте як тренер ставиться до дітей під час тренування: чи всі залучені, чи бачать вони у своєму тренері лідера чи ні.

Організованість процесу також має бути на першому місці. Обов'язково перед інтенсивним тренуванням важливо провести розминку. Це дозволить передбачити травмування та інше.


Простежте також, як тренер поводиться під час конфліктних ситуацій — чи може він розв'язати проблему так, щоб діти повернулися до тренування у дружньому настрої.

Перш ніж відправити дитину на перше заняття, важливо поспілкуватися з тренером віч-на-віч: просто познайомитися, поставити питання, які найбільше хвилюють та інше. Варто за можливості поговорити з іншими батьками, прочитати відгуки в інтернеті.

Не менш важливим є і ставлення малюка до тренувань. Якщо дитина із задоволенням розповідає про заняття, то не лише правильно підібрали тренера, а й вид спорту. Адже завжди потрібно враховувати, що дитині може просто не підійти вид активності. Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари