Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Які магазини дитячого взуття працюють без світла у Києві?

Які магазини дитячого взуття працюють без світла у Києві?

2022-12-07 16:10:58   2   103

1.1. Як купити взуття дитині, якщо знову вимкнули світло?

Відсутність світла суттєво ускладнює спосіб життя для кожного. Особливо, якщо потрібно купити нову пару взуття дитині й важливо отримати її якнайшвидше. Все, що залишається — вибирати магазини, які не залишили свою роботу навіть за таких непростих умов. І готові як раніше давати якісне обслуговування та широкий асортимент моделей.

2.1. Як працює Minimen.ua без електрики?

Minimen.ua готовий і надалі надавати можливість дорослим з турботою ставитись до своїх дітей. А отже, купувати дитяче ортопедичне взуття високої якості, навіть під час відключення світла.

Тому Minimen.ua пропонує:

  • комфортні умови вибору взуття у магазині, оскільки є яскраві лампи з акумуляторними батареями;

  • зручний графік роботи — щодня з 10:00 до 16:00;

  • місце розташування недалеко від метро Дарниця — вулиця Андрія Малишка, 5;

  • можливість зв'язатися з консультантом за

    +380671234516 для уточнення всіх деталей;

  • замовити взуття на сайті інтернет-магазину у будь-який зручний час, а також отримати допомогу продавців у підборі потрібного розміру.

Відсутність світла не повинна заважати батькам придбати гарне взуття дитині. Лампи з акумуляторними батареями дозволяють прийти в магазин і без будь-яких проблем вибрати необхідну пару. Яскравість ламп достатня, щоб розглянути всі деталі взуття.

У Minimen.ua розуміють, наскільки важливо для кожного покупця мати можливість вільно прийти в магазин і разом із дитиною вибрати найкращу для неї пару. Тому навіть у цей непростий час готові працювати без вихідних. Не варто турбуватися про те, що вирушивши в магазин не зможете зробити покупку через вимкнення світла. Тут вас раді бачити, як завжди. Знайти магазин не важко, навіть якщо не можете скористатися GPS. Магазин Minimen знаходиться біля "Дитячого світу".

Щоб заощадити свій час, можна зробити замовлення онлайн. Як тільки відновиться стабільне електропостачання та з'явиться можливість вільно використовувати інтернет, то зможете вибрати разом із малюком необхідне ортопедичне взуття. А отримати додаткові відомості про обрану пару можна і подзвонивши, зв'язавшись з консультантом магазину. Самовивіз, доставка на відділення Нової пошти або кур'єром — всі варіанти доступні незалежно від графіка відключення електрики.


Minimen.ua працює за принципом все найкраще дітям, і дотримується своєї філософії, навіть якщо немає світла.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!