Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Ipanema і Rider бразильські бренди і їх розмірна сітка

Ipanema і Rider бразильські бренди і їх розмірна сітка

2020-12-28 18:06:25   2   3325

1.1 Компанія, що працює в стилі «after-sport footwear»

Rider і Ipanema понад 30 років успішно створюють взуття високої якості, використовуючи для цього полівінілхлорид (ПВХ). І це їм допомогло отримати провідні місця на ринку. Завдяки такій конструкції бразильське взуття не деформується, відрізняється зносостійкістю й гнучкістю. Кожна модель яскрава, тому відмовити дитині в покупці такої пари на пляж складно.

1.2 Історія розвитку брендів


Александро й Педро в 1971 році відкривають фірму Grendene в Ріо-Гранде-ду-Сул і починають виробництво.

Цікаво, що ця компанія спочатку створювала пластикові пляшки для вина. У 1975 році починає виходити на взуттєвій ринок, виготовляючи для нього тільки частини — задники й підошву. Через три роки компанія отримує пропозицію від Nuar Sandals співпрацювати. І таким чином починається виробництво перших пластикових сандаль. У 1983 році стає зрозумілим, що треба представити покупцям, щось зовсім нове, і підключити до роботи талановитих дизайнерів світового класу. В результаті компанія запускає один з найбільш вигідних проектів — Rider. Випущені капці стали використовувати не тільки для відвідування басейнів і спортзалу, але і для повсякденного носіння. Для того, щоб максимально зацікавити покупців брендів, власники починають підписувати контракти зі світовими зірками на рекламу. Німецька модель Клаудія Шиффер рекламує взуття на ексклюзивному показі моди в Сан Пауло.


Разом з відомою бразильською моделлю Жизель Бундхен у 2007 році створюється жіноча колекція Ipanema GB. Тематика колекції спрямована на проблему вирубки тропічних лісів на атлантичному узбережжі, і до захисту навколишнього середовища в цілому.

2.1 Переваги покупки дитячого взуття від Ipanema і Rider

Оскільки бренди використовують при виробництві дитячого взуття інноваційні технології, то кожна пара відрізняється такими перевагами:

  • відсутністю швів на поверхні взуття;
  • тривалим терміном служби;
  • використанням гнучких і зручних пластикових матеріалів;
  • гігієнічністю.


Успішність компанії демонструється її досягненнями.

  1. Компанія має 13 фабрик.
  2. Співпраця зі світовими моделями.
  3. Великі обсяги виробленого взуття.

Власники брендів продовжують покращувати методику виробництва взуття, і вивчати особливості властивостей ПВХ. Цей матеріал за характеристиками схожий з гумою, з якої виробляють чоботи, що не пропускають вологу. Але завдяки індивідуальним особливостям ПВХ з нього можна створювати монолітне взуття. Тобто, кожна пара позбавлена не гарних швів для з'єднання деталей. Пропонують барвисті капці не тільки для дорослих, але й для дітей — і для хлопчиків, і для дівчаток.


Якщо раніше замовляли взуття від Райдер, обов'язково діліться враженнями в коментарях. Будемо раді відгуками. А також пишіть, якщо ще залишилися питання і знаєте, де можна купити таке взуття в Україні.

2.2 Розмірна сітка дитячого взуття брендів Ipanema і Rider

Розмірна сітка брендів Ipanema, Rider

Довжина стопи (в см.)

Розмір

17

26

17,5

27

18,5

28

19

29

19,5

30

20

31

21

32

21,5

33

22

34

23

35

24

36

24,5

37


Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари