Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Зимове взуття з мембранною системою, особливості та догляд

Зимове взуття з мембранною системою, особливості та догляд

2019-10-23 22:41:34   1   4935

Розмови на зупинках, в супермаркетах та парках – звідусіль чутно про активні пошуки зимового взуття з мембранною системою. З кожним роком воно стає більш затребуваним та жаданим.

Що це

Конструкція взуття побудована таким чином, що у ній наявна мембрана. Вона розташована між матеріалом, що складає верхню частину виробу, та підкладкою. На вигляд мембрана є спеціальною тонкою полімерною плівкою, що має мікропористу поверхню.

Навіщо використовують

Мембранна система здатна захистити ноги від вологи, що постійно намагається просочитися всередину. Протягом експлуатації виробу вона також допомагає стопам подолати холод.

Переваги мембранної системи

  • Наявність пор, що за розміром не перевищують навіть молекули води. Саме завдяки ним волога залишається зовні. Водночас ці пори значно більші за водяну пару, що спричиняє ефект «дихаючих» ніг. Взуття та стопи всередині залишаються теплими та сухими, незважаючи ні на що.
  • Підходить для спокійних та енергійних користувачів. Зимове взуття з мембранним шаром купляютьдітлахам, які не можуть всидіти на місці, навіть коли за вікном хурделиця. Чобіткидля хлопчиків та дівчат з мембраною вбережуть ніжки від перехолодження.
  • Накопичена за довгі години проведені на вулиці волога, залишить взуття як водяна пара.

Правильний догляд базується на наступних правилах:

  1. Сумлінно ставитися до сушіння зимового взуття з мембранною системою. Не ставити його сушитися поруч з приладами для опалювання приміщення, великими чи маленькими.
  2. Нищити невеличкі плями на верхній частині виробу за допомогою зволоженої щіточки – варіант для взуття зі шкіри
    Видаляти бруд за допомогою вологої губки – варіант для текстильного зовнішнього шару.
  3. періодичністю у декілька тижнів верх потрібно обробляти спеціальним засобом, який буде відштовхувати вологу.
  4. Раз на сезон підкладку протирають зволоженою тканиною. Потім взуття лишають у приміщенні із задовільною провітрюваністю.
  5. Під зимове взуття з мембранним шаром найкраще обрати якісні термошкарпетки. Вони відштовхуватимуть мікроскопічну вологу, і вона швидко випаровуватиметься.

Взимку ноги потребують особливого піклування, адже щодня боряться з холодом, вітром та снігом. Моделі з мембранною системою гарантують надійний захист від переохолодження та неприємних відчуттів.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари