Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Чи варто віддавати дитину в дитячий садок: плюси та мінуси

Чи варто віддавати дитину в дитячий садок: плюси та мінуси

2020-11-13 17:56:01   2   4250

Догляд за дитиною потребує 24 години вільного часу на добу. На жаль, не всі батьки можуть дозволити собі настільки розкішний подарунок.

На допомогу приходять старші брати та сестри малюка, бабусі й дідусі, проте в них є власне життя, від якого вони не мають відмовлятися. Незважаючи на вищезгадані перепони, часто мами і тата стикаються з необхідністю вирішувати, чи варто все ж віддавати дитину в дитячий садок. 


Знайти гідний дитячий садочок, упевнитися в тому, що він подобається всім членам сім’ї, стати в чергу та, нарешті, дочекатися цього особливого першого дня — ще той квест. Проте мало хто отримує від нього задоволення, якщо згадує про цей квест надто пізно.

Більшість українських сімей замислюється про дитячий садок ледве не з першого триместру вагітності. Коли немовля перетворюється на крихітну особистість, його вже теоретично можна інтегрувати в його перше позасімейне коло спілкування.

Все не так просто для батьків, які прагнуть всього найкращого для малечі, й мають трохи часу або помічників. Часто мама і тато сумніваються: чи варто? У їхніх головах виникає стільки запитань, скільки відповідей не встигають надавати їм знайомі, виховательки з садочка та гугл-пошук.

Переваги та недоліки дитячого садка


По-перше, важливо розуміти: потреби дитини — пріоритет. Хлопчику або дівчинці необхідно поступово ставати самостійним. Так, він або вона навчиться дбати про себе: 

  • збиратися на прогулянку,
  • готуватися до сну,
  • прибирати за собою,
  • обережно їсти та інше.

По-друге, дитина починає пізнавати світ та інших людей. Саме дитяче оточення допоможе їй розвинути комунікабельність та пристосуватися до світу, в якому вона житиме все наступне життя.


Деякі батьки виділяють два беззаперечних мінуси дитячих садків, на які можна знайти контраргументи:

  1. “Коли дитина починає відвідувати садок, її організм стикається з новими вірусами і бактеріями, до яких він поки що не має імунітету, тому хворіє”.

    Незважаючи ні на що, уникнути такого розвитку подій майже неможливо. Хлопчику або дівчинці доведеться зіткнутися з ними, наприклад, у школі.

  2. “Вихователі не встигають приділяти дитині увагу”.

    Так, про індивідуальний підхід, можливо, не йдеться, проте майже весь час дитина знаходиться під наглядом дорослої людини, що значним чином убезпечує її від неприємних ситуацій.

Що отримає дитина в садочку та на вихованні вдома?

 

У садку

Вдома

Нові друзі

Так

Ні

Піклування близьких

Ні

Так

Належний догляд

Так

Так

Збалансоване харчування

Так

Так

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари