Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Кращі парки для дітей в Івано-Франківську

Кращі парки для дітей в Івано-Франківську

2023-11-20 08:33:01   0   538

Парк "Цісарська Алєя"

Адреса: вул. Незалежності, 10
Опис: Цей парк розташований в центрі міста і є чудовим місцем відпочинку з дітьми. Тут є безліч атракціонів, ігрових майданчиків, зон для пікніків та доглянуті зелені алеї для прогулянок.

Парк "Шевченкова Гора"

Адреса: вул. Гарматна, 20
Опис: Цей парк розташований на горі і пропонує прекрасний вид на місто. У парку є дитячий майданчик, де можна покататися на каруселях та гойдалках, а також зони для пікніків.

Парк "Старе Місто"

Адреса: вул. Центральна, 1
Опис: Цей парк розташований біля історичного центру міста і пропонує багато розваг для дітей, таких як гойдалки, гірки та атракціони. Тут можна організувати пікнік на свіжому повітрі.

Парк "Юність"

Адреса: вул. Надрічна, 56
Опис: Цей парк розташований на березі річки і пропонує дитячий майданчик, де діти можуть грати на гойдалках, гірках та пісочниці. Тут є спортивні майданчики для дітей, де вони можуть займатися футболом або баскетболом.

Кращі музеї та зоопарки в Івано-Франківську

Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей

Адреса: пл. Ринкова, 7
Опис: У цьому музеї діти зможуть познайомитись з історією Івано-Франківська та області через захоплюючі експозиції та інтерактивні виставки.

Зоопарк "Франкове"

Адреса: вул. Генерала Тарнавського, 81
Опис: У зоопарку "Франкове" діти зможуть побачити різних тварин, таких як леви, тигри, слони та павичі. Тут також проводяться різноманітні шоу та інтерактивні програми для дітей.

Кращі кафе та ресторани для дітей в Івано-Франківську

Кафе "Шоколадниця"

Адреса: вул. Незалежності, 15
Опис: У цьому кафе діти зможуть насолодитися смачними десертами та шоколадними напоями. Також тут є дитяча кімната з іграшками та розвагами.

Ресторан "Дружба"

Адреса: вул. Мазепі, 32
Опис: Цей ресторан пропонує різноманітне дитяче меню та спеціальні дитячі столики з іграшками. Також тут проводяться майстер-класи та розважальні програми для дітей.

Кращі дитячі атракції в Івано-Франківську

- Батутний парк "Jump City" - вул. Незалежності, 45 - дитячий атракціонний центр "Амайзинг" - вул. Грушевського, 27 - Дитячий розважальний комплекс "Сімейна гра" - вул. Вовчинецька, 120

Кращі місця для пікніків в Івано-Франківську

- Парк "Цісарська Алєя" - вул. Незалежності, 10 - Парк "Старе Місто" - вул. Центральна, 1 - Парк "Шевченкова Гора" - вул. Гарматна, 20
1. Парки для дітей у Івано-Франківську 2. Музеї та зоопарки в Івано-Франківську 3. Кафе та ресторани для дітей в Івано-Франківську 4. Дитячі атракції у Івано-Франківську 5. Місця для пікніків в Івано-Франківську

Розваги для дітей в Івано-Франківську

- Парки: "Цісарська Алея", "Шевченкова Гора", "Старе Місто" - Музеї: Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей - Зоопарк: "Франкове" - Кафе та ресторани: "Шоколадниця", "Дружба" - Дитячі атракції: "Jump City", "Амайзинг", "Сімейна гра" - Місця для пікніків: Парк "Цісарська Алєя", Парк "Старе Місто", Парк "Шевченкова Гора"

Кращі місця для відвідування з дітьми в Івано-Франківську:

- Парки: "Цісарська Алєя", адреса: вул. Незалежності, 10; "Шевченкова Гора", адреса: вул. Гарматна, 20; "Старе Місто", адреса: вул. Центральна, 1 – Музей: Івано-Франківський обласний краєзнавчий музей, адреса: пл. Ринкова, 7 - Зоопарк: "Франкове", адреса: вул. Генерала Тарнавського, 81 - Кафе: "Шоколадниця", адреса: вул. Незалежності, 15 - ресторан: "Дружба", адреса: вул. Мазепі, 32 - Дитячі атракції: "Jump City", адреса: вул. Незалежності, 45; "Амайзинг", адреса: вул. Грушевського, 27; "Сімейна гра", адреса: вул. Вовчинецька, 120 - Місця для пікніків: Парк "Цісарська Алєя", адреса: вул. Незалежності, 10; Парк "Старе Місто", адреса: вул. Центральна, 1; Парк "Шевченкова Гора", адреса: вул. Гарматна, 20

Стаття була написана та підготовлена магазином дитячого ортопедичного взуття minimen.ua. У нас є безкоштовна доставка дитячого ортопедичного взуття по місту Івано-Франківську та по всій Україні.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари