Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Converse взуття хлопчикам і дівчаткам. Історія бренду і розмірна сітка

Converse взуття хлопчикам і дівчаткам. Історія бренду і розмірна сітка

2021-03-19 20:12:04   3   3288

Компанія Converse — легенда у світі взуття, яка за 113-річну історію полюбилася всьому світу. Її заснував менеджер фірми Rubber Shoe Company з Бостона у 1908 році. Назвавши компанію Converse Rubber Shoe Company, він почав з виготовлення літнього і зимового взуття для всіх членів сім'ї.


У бренду Converse досить швидко з'явилася армія шанувальників: комфортне, стильне взуття за демократичними цінами потрібне було всім. У 1985 році фахівці Converse взялися за розробку ще більш конкурентоспроможного взуття. Так, з'явилися моделі з:

  • системою, яка знижувала навантаження на стопу в процесі спортивних занять,
  • технологією повернення енергії,
  • системою, що дозволяє правильно контролювати рух, що особливо актуально для хлопчиків і дівчаток, чиї організми тільки формуються.

Компанія, що стала символом американської культури, знайшла шанувальників як серед міських хіпстерів, так і серед зірок. Вищезгадане взуття носять Мішель Обама, Крістен Стюарт та інші знаменитості.


Продукція бренду завоювала звання шедевра утилітарного дизайну. Її відрізняють фактурний контраст тканини і плавні лінії, розроблені згідно з духом часу крізь десятиліття.

Дитяче взуття Converse відповідає на батьківські запити і повністю задовольняє побажання малюків. Воно має низку переваг, без яких важко уявити сучасне взуття:

  1. Матеріал виготовлення — щільний текстиль, що забезпечує достатню повітропроникність. У такому взутті малюкам комфортно знаходитися і пересуватися навіть спекотним літом,
  2. Багатошаровість підошви, завдяки чому вона демонструє високу стійкість до стирання,
  3. Надійне міцне шнурування, яке контролює стопи, не дозволяючи їм випадати або вискакувати, і розвиває дрібну моторику,
  4. Кожна модель відрізняється додатковою фіксацією язичка і захищеними гумовими миска,
  5. Фурнітура з металу, завдяки якій взуття зберігає відмінний зовнішній вигляд протягом довгого часу.

Крім того, продукція полюбилася мамам і татам після знайомства з адаптивною устілкою, виконаною з пінистого матеріалу, що змінює форму в залежності від нахилу стопи, тиску, який вона чинить, і ряду факторів.

 

Завдяки зручній розмірній сітці батьки можуть підібрати для малюків пару взуття, яка буде виготовлена, ніби особисто для їхньої улюбленої дитини. Вона почуватиметься супергероєм, який може подолати будь-які складнощі.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари