Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Перше взуття: що рекомендує ортопед?

Перше взуття: що рекомендує ортопед?

2021-11-09 22:13:12   11   468

1.2. Як вибрати першу пару взуття дитині?

Батьки з нетерпінням чекають на перші кроки малюка. Цей момент зазвичай намагаються всіма способами прискорити. І готуються до нього особливо, маючи завжди напоготові фотоапарат та відеокамеру.

Але на цьому етапі важливо також подбати про розвиток малюка. А саме купити йому зручне взуття, щоб дитині було комфортно робити свої перші кроки. А також, щоб вона не стала причиною розвитку різних хвороб стоп.

Щоб не помилитися з вибором, рекомендується користуватися простими рекомендаціями від дитячого ортопеда. І зробити замовлення у постачальника, який пропонує моделі із натурального матеріалу за невисокими цінами.


2.1. У чому полягає думка ортопеда щодо першого взуття?

Не варто недооцінювати першу пару для малюка. Багато батьків вважають, що зовсім не варто витрачати багато грошей, оскільки ніжка у дитини швидко росте. Але від першої пари багато в чому залежить його хода та розвиток стопи у майбутньому.

Взуття на виріст — однозначно поганий варіант, оскільки не фіксуватиме ніжку. Аналізуючи досвід батьків, зазначається, що в поодиноких випадках така пара дійсно служить кілька сезонів. Оскільки існує велика ймовірність того, що малюк просто спіткнеться в ній і деформує відразу.

Ортопеди рекомендують взуття, яке відрізняється такими характеристиками:

  • виготовлене з натурального матеріалу;
  • доповнене жорстким задником, щоб стопа надійно фіксувалася;
  • має невеликий каблук, оскільки плоска підошва буде причиною негативного впливу ударів на ногу під час ходьби;
  • повнота пари повністю відповідає параметрам малюка;
  • підошва рифлена, а отже ймовірність того, що малюк на ній може послизнутися мінімальна.

Важливо також звернути увагу і на вигляд внутрішніх швів, оскільки вони можуть стати причиною дискомфорту під час носіння. Якість пошиття має бути просто ідеальною.


Необхідно також враховувати, що для малюка, у якого не діагностована серйозна патологія стоп, підійде пара для профілактики її розвитку. Тоді як ортопедична призначається лікарем з урахуванням індивідуальних особливостей.

Щоб заощадити час на такій покупці, рекомендується зробити замовлення в інтернеті. У Minimen знайдете не тільки великий асортимент, але й максимальну допомогу у виборі: наявність різноманітних фільтрів, чітких фото та описів, консультацію менеджерів та інше.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари