Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Чому дитині потрібне ортопедичне взуття?

Чому дитині потрібне ортопедичне взуття?

2019-10-13 18:38:50   9   4542

Усі батьки хочуть бачити свою дитину здоровою та усміхненою. Задля цього вони піклуються про її фізичний та моральний стан, займаються її всебічним розвитком.

Від здоров’я дитячих ніжок залежить усе життя: активності, хобі, прогулянки. Правильному розвитку стопи сприяє взуття, підібране згідно з усіма правилами та стандартами, ухваленими у світі.

Обираючи нову пару взуття, батьки стикаються з непростим вибором: ортопедичне взуття чи звичайне. Безліч історій від знайомих, міфів та упереджень схиляють їх до одного чи іншого рішення, проте сумніви все одно не лишають у спокої. Насправді, визначитися значно легше, ніж здається.

Дитині потрібне ортопедичне взуття, якщо у неї немає плоскостопості, бо:

  1. Воно здатне зафіксувати стопи малечі в правильному з точки зору анатомії положенні, адже має твердий задник і ортопедичну устілку.
  2. Створити надійне навантаження допомагає міцна гнучка підошва, а також невеликий каблучок (каблук Томаса). Бігає малюк на подвір’ї чи ходить вулицею, його стопа правильно функціонуватиме та формуватиметься.
  3. Ортопедичне взуття позбавляє дитину від надмірних навантажень. Воно гарантує ніжкам захист. Цьому сприяють широкий носок, натуральні матеріали, з яких виготовлено взуття, і його легкість.

Якщо у дитини вже порушений розвиток стопи, ортопедичне взуття – незамінний помічник у лікуванні плоскостопості, яка є поширеною проблемою в Україні та закордоном.

Фактори, що значним чином впливають на розвиток стопи, такі:

  • пасивний спосіб життя, відсутність спортивних хобі;
  • травмування гомілковостопного суглоба;
  • проводження часу за комп’ютерними іграми, планшетом чи телефоном;
  • надмірне споживання фаст-фуду, відсутність правильного балансу білків, жирів та вуглеводів у раціоні, нестача важливих для організму мікроелементів.

Дитяче ортопедичне взуття – це той елемент гардеробу, який має бути присутнім у декількох екземплярах у кожному домі. Значно легше запобігти плоскостопості, аніж лікувати її, тому комфортна та безпечна профілактика стане у нагоді для хлопчиків та дівчаток змалечку.

Турецьке ортопедичне взуття впорається з цією задачею якнайкраще, адже виробник піклується як про здоров’я дитини, так і про зовнішній вигляд усіх моделей. Малечі сподобається дбати про себе!

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари