Ми працюємо. Надсилаємо взуття Новою поштою, наложкою.
з 10-30 до 19-00

У кошику порожньо!

Які дитячі кросівки і босоніжки купують в локдаун

Які дитячі кросівки і босоніжки купують в локдаун

2021-05-15 18:56:55   6   1860

1.1 Локдаун - прекрасна можливість взути свою дитину.

Ситуація локдауна, що наздогнала нас всіх несподівано раніше і ось знову все перевернула в нашому житті догори дном. Панічні настрої і заходи обережності змусили забути багатьох про власне дозвілля, розваги. Більшість людей відклали свої плани на більш пізній час, щоб реалізувати намічене вже після закінчення локдауна. Відкладені були і походи за покупками одягу, взуття собі і дітям. Але діти вдома не сидять, а магазини і ринки дитячого взуття теж намагаються не дрімати. Навпаки, продажі дитячого взуття під час карантину стрімко йдуть вгору.


У магазинах в цей час можна знайти взуття на будь-який смак:

  • кросівки
  • босоніжки

і деякі інші.

При цьому в рівній мірі доступності як взуття для дітей з нормальним формуванням стопи, так і взуття з супінатором або високою п'ятою, а також спеціальне ортопедичне взуття, яке додатково можна виготовити на замовлення. Під час локдауна особливу важливість набуває можливість замовлення взуття через інтернет-сайти продажу.


1.2 Найбільш актуальні бренди дитячого взуття на період локдауна

Існує широке розмаїття фірм виробників дитячого взуття, і деколи складно визначиться кому з них довіряти в більшому ступені. Ми спробуємо спростити вам завдання. Найбільш популярні марки дитячого взуття зараз це:

  1. Minimen - дуже популярний виробник з Туреччини. Товари від цієї фірми відрізняються хорошими початковими ортопедичними властивостями і довговічністю, унікальної будови устілками. Має свій специфічний модельний ряд та свій унікальний матеріал. Він йде практично на всі види взуття. Серед переваг можно назвати надійність кріплень і високу якість підошов.
  2. Bartek - лідер польської взуттєвої продукції на світовому ринку має дуже широкий арсенал дитячого взуття на всі сезони. Індивідуальні методи крою запобігають швидке стомлення ніг. Специфічна структура підошов разом з пористою поверхнею стримує воду, але при цьому забезпечує циркуляцію повітря.


У період локдауна стрімко збільшуються онлайн продажі. І ті люди, хто в силу різних причин і обставин не купували взуття через інтернет, були змушені врешті решт це зробити . У інтернет магазинів дитячого взуття таким чином з'явилося багато нових клієнтів.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари