Безкоштовна доставка взуття Новою поштою

У кошику порожньо!

Як вибрати взуття хлопчикам і дівчатам для дому — 4 золоті правила

Як вибрати взуття хлопчикам і дівчатам для дому — 4 золоті правила

2022-10-29 09:44:08   4   1493

1.1. Особливості підбору взуття для дому

Коли малюк починає ходити, необхідно вибрати взуття, яке дитина зможе носити вдома. Але батькам не завжди просто визначити, яку саме модель варто вибрати. Якщо для вулиці це зробити набагато простіше, оскільки просто потрібно орієнтуватися на сезон, то як правильно вибрати взуття для дому?

2.1. Переваги домашнього взуття

Дитяче взуття потрібне для "змінки" в садочку або в школі. Та й удома бігати босоніж кахлем, який не має підігріву, також не найкраща ідея. Адже так легко підчепити застуду.

Щоб легко підібрати домашнє взуття, варто враховувати 4 золоті правила.

  1. Вибирайте моделі з ортопедичними властивостями — широким носком, каблуком Томаса та інше.

  2. Враховуйте, що задник є обов'язковим елементом дитячого взуття.

  3. Віддавайте перевагу натуральним матеріалам.

  4. Пам'ятайте, що підошва має бути неслизькою.

Дотримання таких простих рекомендацій дозволить забезпечити малюка домашньою парою, яка сприятиме зручності та нормальному розвитку опорно-рухового апарату.

2.2. Чому потрібен каблук?

Для малюків, які почали робити свої перші кроки, каблук стане важливою деталлю для підтримки постави. Дитині простіше утримуватиме рівновагу і не завалюватиметься назад. Для дому краще вибирати моделі з широким та невисоким (до 1 см) каблуком.

2.3. У чому важливість супінатора?

Ортопеди відзначають, що супінатор — необов'язковий елемент саме у домашній взуття. Але його наявність точно не завадить, оскільки відповідає за підтримку склепіння стопи у правильному вигині. А також стане чудовою профілактикою розвитку плоскостопості. Ортопедичні властивості взуття в цьому випадку виявлятимуться лише за умови, що спеціальне ущільнення на устілці точно займає місце під склепінням ступні. Тобто важливо придбати взуття чітко за розміром стопи.

2.4. З задником чи без?

Жорсткий задник – обов'язковий елемент дитячого взуття. Ортопеди категоричні щодо ляпанців для тривалого носіння в будинку. І все тому, що капці не в змозі зафіксувати гомілковостопний суглоб.

2.5. Верхня частина та внутрішнє оздоблення

Будь-яке взуття для дитини варто обирати із натуральних матеріалів. Тоді стопа не перегріватиметься і не потітиме. Але не беріть моделі із утеплювачем. Навіть якщо в будинку не завжди тепло, утеплювач буде зайвою деталлю. А щоб взуття малюка дарувало комфорт під час рухливих ігор, краще купувати модель із застібками та іншими фіксаторами.

2.6. Підошва

Оскільки дитина рухлива, то важливо вибирати пари, які не ковзають. Найкраще підійдуть моделі з підошвою з гуми чи натуральної шкіри. Також дотримуйтесь такого правила — чим молодша дитина, то тонша підошва. В результаті ніжки малюка не будуть так швидко втомлюватися. Загалом вибирайте легкі пари. Адже дитині доведеться носити домашнє взуття довго.


Ніжка малюка росте дуже швидко і це обов'язково потрібно фіксувати. Не допускайте, щоб малюк, навіть удома, носив надто маленьке взуття. Але й на виріст купувати взуття не варто. У дуже великій парі малюку зручно точно не буде. Та й це може спровокувати погіршення ходи. Оптимальний запас – 1 см.


Такі рекомендації дозволять легко вибрати «змінку», комфортне взуття для дому та школи, як для початківців ходити, так і для школярів.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари