Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

Супінатор в дитячому взутті. Навіщо і кому потрібний?

Супінатор в дитячому взутті. Навіщо і кому потрібний?

2022-04-14 17:16:30   0   1420

1.1.Які основні функції супінатора в дитячому взутті?

Якщо уважніше розглянете дитяче взуття високої якості, то на внутрішній стороні устілки посередині побачите невеликий м'який горбок. Це і є супінатор. Взуття з супінатором — це відмінна профілактика розвитку плоскостопості. Потрібне також і для лікування цієї хвороби. 

Далі розповідаємо, як правильно вибрати дитяче взуття з супінатором.

2.1. Основні правила вибору супінатора

Супінатор дозволяє стопі правильно розвиватися тільки за умови дотримання певних правил вибору та догляду.

  1. Взуття купувати треба за розміром.

  2. Вибирати супінатор рекомендується за висотою.

  3. Не прати взуття.

  4. Сушити далеко від батарей, щоб зберегти еластичні властивості та форму супінатора.

Щоб супінатор дійсно зробив корисну справу, важливо щоб він був там, де йому належить бути. Часто батьки, бажаючи заощадити кошти, купують нову пару на виріст. Але будь-яка пара, яка більша необхідного розміру, як правило, швидко рветься. І ускладнює рухи малюка.

Оскільки у великому взутті швидко пересуватися незручно. З ортопедичним взуттям ситуація ще складніша. Якщо супінатор розміщений невірно, то шкодить нормальному розвитку стопи й заважає малюкові комфортно ходити. Можливо, дитина дочекається, коли пара буде за розміром і в ній буде зручно. Але якою ціною? Щоб зрозуміти це, спробуйте удома, хоч би хвилин 10 носити взуття на півтора-два розміри більше. Дитині ж доводиться терпіти такі незручності упродовж усього дня.

Висота і площа супінатора варіюється залежно від мети. Для профілактики плоскостопості та інших дефектів стопи досить низького і м'якого супінатора. Такий супінатор підтримує зведення стопи й не дає їй опускатися.

Якщо патологія стопи вже діагностована, то купуйте взуття з високим супінатором. Але робити це варто разом з ортопедом.

2.2. Особливості виготовлення супінатора й переваги носіння взуття з ним

Для виготовлення супінатора використовуються різні матеріали — натуральна шкіра і замінник, пробка, метал, пластмаса, дерево й скловолокно. Ортопеди рекомендують придбавати дитяче взуття з супінатором, оскільки цей елемент підтримує поздовжнє і поперечне зведення стопи. Супінатор також відповідає за рівномірний розподіл ваги. А отже зменшує навантаження на не зміцнілий дитячий хребет. Малюкові в такому взутті набагато простіше ходити, оскільки кроки стають стійкішими. Звернути увагу на взуття з супінатором треба, якщо малюк займається спортом. Оскільки таке взуття пом'якшує удари при бігу і стрибках, а отже убереже дитину від травм.

Великий асортимент дитячого взуття з супінатором представлений турецькими виробниками. Моделі схвалені ортопедами, тому мають великий попит серед батьків.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари