Безкоштовна доставка Новою поштою
з 10-00 до 18-00

У кошику порожньо!

Скільки коштують дитячі ортопедичні босоніжки? Ціна в Україні

Скільки коштують дитячі ортопедичні босоніжки? Ціна в Україні

2022-05-01 13:17:59   0   890

Непросте фінансове становище у країні позначилося майже на всіх сім'ях. Багато з них намагаються заощадити на одязі та взутті для своїх дітей. Тож батьки цікавляться: яка ціна ортопедичних босоніжок для дітей в Україні? На нього складно відповісти однозначно, але з упевненістю можна сказати, що дорожче за звичайні. Тож чи варто витрачатися? Лікарі ортопеди в один голос стверджують – варто! Проблеми в подальшому у дітей, які носили «неправильне» взуття, обійдуться набагато дорожче.

Чому ортопедичні босоніжки такі дорогі

Перше, що треба сказати, що босоніжки це лише умовно сезонне взуття. Крім того, що діти багато часу влітку проводять на вулиці, бігають, стрибають, босоніжки дуже часто використовують як домашнє або змінне взуття після закінчення сезону. Тому якщо нарядні туфлі, які дитина надягає пару разів на рік, можуть і не мати характеристик ортопедичного взуття, то босоніжки обов'язково потрібно вибирати профілактичні або лікувальні.

Чому ж вони такі дорогі? Розберемо собівартість однієї пари:

  • Підошва – компанії, які самі її виробляють, постійно ведуть розробки та вдосконалюють свою продукцію, що також закладається у вартість. Ті, що закуповують готову якісну підошву, платять за неї не менше 3 доларів за пару;

  • Матеріал виготовлення – найчастіше це шкіра, причому натуральна та високої якості. Навіть якщо верх виконаний із текстилю, справжні ортопедичні дитячі босоніжки всередині завжди шкіряні. Залежно від кількості шкіри вона коштує від 4 до 10 доларів за пару;

  • Робота – якщо це взуття високої якості, воно відшивається вручну, коштувати така пара не може дешево, але й носиться дуже довго. Такі босоніжки ще можна вигідно продати або залишити молодшій дитині, коли старша з них виросте.

Йдеться лише про найнеобхідніші деталі, і то не всі. Ще потрібно додати аксесуари, устілку, елементи застібки тощо. Виходячи з цього, можна зробити висновок: ортопедичне взуття не може бути дешевим.

Ціна ортопедичних босоніжок в Україні

Ціна залежить, насамперед, від виробника. Умовно основні бренди можна поділити на кілька цінових категорій.

Недорогі ортопедичні босоніжки в Україні

Ortopedia – демісезонне та зимове взуття цього бренду дорожче, але сандалі чи босоніжки навіть із нових колекцій можна купити в межах 1000 грн. Якість при цьому на досить високому рівні.

Leova - не дуже популярний бренд, але він заслуговує на увагу. Реалізує продукцію за цілком доступними цінами.

Середня цінова категорія ортопедичних босоніжок в Україні (від 1000 до 2000 грн.)

У цій категорії представлені переважно турецькі бренди.

Minimen - турецьке взуття, у виробництві якого використовується розробка підошви від італійських ортопедів Extra-light.

Perlina ще одна турецька фабрика, яка дуже популярна в Європі. Босоніжки цієї компанії легкі, зручні та красиві.

Theo Leo – компанія, яка ще не така популярна, як дві попередні. У їхніх колекціях можна знайти і недорогі дитячі сандалі з ортопедичною підошвою.

Дорогі бренди дитячого ортопедичного взуття (від 2000 грн)

Європейські виробники пропонують дорожче взуття, оскільки багато хто сам розробляє ортопедичні системи підтримки.

Bartek – польський виробник якісного взуття. Основний напрямок діяльності – шкільне взуття, але сандалі минулих сезонів можна купити дуже вигідно за середньою ціновою категорією.

Є також серія знаменитих брендів, таких як Ессо та інші, які пропонують ортопедичні босоніжки купити в найрізноманітніших цінових категоріях: від 800 до 3000 грн.

У кожному разі, кожен з батьків щорічно може собі дозволити подбати про здоров'я ніг своїх дітей. Тим більше, що босоніжки можна навіть взимку носити вдома, у дитячому садку та навіть школі.

Коментарі:
Увага: HTML символи заборонені!
Рекомендовані статті
Рекомендовані товари